Napsali o nás
+ cena, výběr, rychlost dodání, způsob dodání Celkově jsem byla spokojená a doporučuji ostatním
Ověřený zákazník /
+ pro mě spolehlivost Já neměl absolutně problém, co jsem chtěl, to jsem dostal a jsem spokojený.
Mik /
Přehlednost a vzdálenost. Dá se vybrat, to co potřebuji.
Blanka /

Další recenze

Skříňka dolní jednodveřová, dub sonoma, pravá, LINE

Skříňka dolní jednodveřová, dub sonoma, pravá, LINE
Skříňka dolní jednodveřová, dub sonoma, pravá, LINESkříňka dolní jednodveřová, dub sonoma, pravá, LINESkříňka dolní jednodveřová, dub sonoma, pravá, LINESkříňka dolní jednodveřová, dub sonoma, pravá, LINESkříňka dolní jednodveřová, dub sonoma, pravá, LINE

Dostupnost: 1-3 týdny
Záruka: 24 měsíců

Cena: 2 290 Kč

Bez DPH: 1 893 Kč

Zboží:

Opište kód: sedmsedmčtyři:

Dolní jednodveřová skříňka z kuchyňského sektorového systému v moderním stylu a provedení, materiál a barevné provedení: kvalitní laminovaná dřevotříska v provedení dub sonoma, korpus v bílé barvě. Rozměry: ŠxVxH: 40x82x54,5 cm. pravé provedení Tloušťka pracovní desky je až 38 mm. Tloušťka materiálu: 16 mm. Dodávána s pracovní deskou a dolní lištou. Dodáváno v demontu. Všetky spodní skříňky jsou dodávány s pracovní deskou kromě skříňky D80ZL a dolní lištou. Spodní skříňky jsou dodávány s pracovní deskou (kromě skříňky D80ZL) a dolní lištou. Možnost dokoupit dřez v ceně 1.980 Kč. Možnost dokoupit pracovní desku 38 mm v ceně 1.330 Kč / bm.
Pomohly Vám informace o zboží? Ano Ne

Napište nám prosím vyhrády k informacím o tomto zboží.

V případě dotazu k tomuto zboží vyžadující zpětnou vazbu od nás využijte prosím formulář dotaz ke zboží, pro obecné dotazy na zákaznickou podporu využijte tento kontaktní formulář.