Roma

-

Roma pracovní stůl ROM10

Pracovní stůl Roma je kvalitním kusem nábytku, tvořeným z dřeva v barvě Wiaz a bílého lesklého materiálu. Slouží i jako ideální prostředek k práci na PC
5 075 Kč Bez DPH: 4 194 Kč

Roma regál ROM11

Regál Roma je kvalitním kusem nábytku, tvořeným z dřeva v barvě Wiaz. Slouží jako ideální prostředek k uskladnění většího množství menších věcí.
2 121 Kč Bez DPH: 1 753 Kč

Roma polička ROM6

Polička Roma ROM6 je vyrobena z kvalitního dřeva v barvě Wiaz. Slouží jako perfektní odkladací prostor pro rodiné fotografie nebo například čerstvé květiny.
524 Kč Bez DPH: 433 Kč

Roma nástavec ROM5

Nástavec Roma ROM5 je dělaný ze dřeva v barvě Wiaz, slouží jako skvělá náhrada za poličky.
1 625 Kč Bez DPH: 1 343 Kč

Roma TV stolík ROM4

TV stolík Roma ROM2 je kvalitním doplňkem nejenom obývacích pokojů, dřevo Wiaz a bílý lesklý materiál vytvářejí hezký předobraz i když je TV vypnutá. Úložný prostor umožní nadšenci uschovat herní konzoli či maminkám pohádková blue ray pro děti.
2 887 Kč Bez DPH: 2 386 Kč

Roma vitrína ROM2a

Vitrína Roma ROM2a je menší verzí Vitríny Roma ROM2 to ji však nijak neubírá na kvalitě která je ideálním vyvážením nábytku a technologie díky bílému lesklému materiálu na dvířkové straně a LED podsvícením na straně skleněné. Je to moderní kus...
3 598 Kč Bez DPH: 3 598 Kč

Roma Komoda ROM8

Komoda Roma je kvalitním kusem nábytku, tvořeným z dřeva v barvě Wiaz a bílého lesklého materiálu. Slouží jako ideální prostředek k uskladnění většího množství menších věcí.
4 753 Kč Bez DPH: 3 928 Kč

Roma skříň ROM1

Skříň Roma ROM1 byla vyráběna tak dlouho dokud se nedosáhlo kvality odpovídající městu po kterém nese jméno. Dřevo které na ni bylo použito má barvu Wiaz a bílý lesklý materiál přidaný dokresluje celkový příjemný dojem jež tato skříň vytváří.
5 350 Kč Bez DPH: 4 422 Kč

Roma Vitrína ROM2

Vitrína Roma ROM2 je spojením kvalitního nábytku a technologie. Nachází se v ní spojení bílého lesklého materiálu, skla podsvíceného LED osvětlením spolu s dřevem v barvě Wiaz. Je to elegantní kus nábytku do kterékoli domácnosti.
5 062 Kč Bez DPH: 4 183 Kč

Roma Komoda ROM12

Komoda Roma je kvalitním kusem nábytku, tvořeným z dřeva v barvě Wiaz a bílého lesklého materiálu. Slouží jako ideální prostředek k uskladnění většího množství menších věcí.
5 572 Kč Bez DPH: 4 605 Kč

Roma sestava A

Sestava A typu Roma je poctou městu jehož jméno nese. Skládá se ze dvou vitrín, jedné vysoké a jedné nižší, obě jsou rozděleny na půl, polovina jsou dvířka (velká má 3, malá má 2), druhá polovina je prosklená část s poličkami které podsvěcuje LED...
12 493 Kč Bez DPH: 10 325 Kč

Roma základní sestava

Základní sestava Roma v sobě snoubí eleganci města po němž je pojmenována a moderního pojetí novodobých obývacích pokojů. Je sestavena ze skříně, vitríny, tv stolku a nástavce jež vytvářejí ideální kombinaci pro kteroukoli místnost ve které se...
14 756 Kč Bez DPH: 12 195 Kč
Roma

Sektorové soustavy Roma, stejně jako město po němž nesou jméno, v sobě zachovávají tradiční rodinnou ozdobu každého obývacího pokoje a přidávají do ní nádech moderna se svými led světly a materiály s bílým leskem. Milano je nádherné město a autoři této značky nábytku si nevydechli dokud ve svém díle nezachytili všechny jeho krásy.

Nejprodávanější zboží