Napsali o nás
Rychlé vyřízení kompletní objednávky na sektorový nábytek .Doručeno do týdne od data objednávky. Ochotné a vstřícné jednání. Pomoc řidiče s uskladněním nábytku.
Iva /
+ široký výběr produktů, rychlé dodání, dobrá komunikace - žádné jsem nenašla Doporučuji.
Ověřený zákazník /
Doprava zdarma, velmi příznivé ceny a dodací lhůty. Vstřícné jednání, jeden z mála ne-li jediný obchod, který dodává postel boxspring v nadstandardní velikosti.
Gabriela /

Další recenze

PORTO

PORTO

Moderní kolekce, která vytvoří efektivní uspořádání vašeho interiéru. Potěší každého svou nadčasovou podobou. Můžete vytvořit nástěnnou jednotku snů pro obývací pokoj z mnoha tvarů. Nástěnná jednotka PORTO v barvě dub artisan + bílý lesk,  dub artisan, šedý lesk. Barva dané skříně nelze změnit. Televizní stojan a police PR6a jsou k dispozici POUZE v dekoru Dub Artisan.

Materiál: Korpus - dřevotříska s ABS hranou.

              Fronty - MDF, potažená PVC fólií.

              Kliky potažené fólií ARTISAN DUB.

              LED osvětlení jako standard.

-

Obývací sestava PORTO A

Obývací sestava PORTO A
9 357 Kč
Bez DPH: 7 733 Kč
Moderní kolekce, která vytvoří efektivní uspořádání vašeho interiéru. Potěší každého svou nadčasovou podobou. Nástěnná jednotka PORTO v barvě dub artisan, bílý lesk, šedý lesk. Sada obsahuje: (Výška/Šířka/Hloubka) Vitrína PR2...

Dostupnost: 2-3 týdny

Obývací sestava PORTO s nástavcem

Obývací sestava PORTO s nástavcem
10 219 Kč
Bez DPH: 8 445 Kč
Moderní kolekce, která vytvoří efektivní uspořádání vašeho interiéru. Potěší každého svou nadčasovou podobou. Nástěnná jednotka PORTO v barvě dub artisan, bílý lesk, šedý lesk. Materiál: Korpus - dřevotříska s ABS hranou.  ...

Dostupnost: 2-3 týdny