Napsali o nás
Zboží o velkém výběru. Doporučuji kvalitní zboží.
Majdule /
Pěkné zboží a především lidský přístup k zákazníkovi. Jednoznačně doporučuji, velice solidní obchod. Milé a vstřícné jednání se kterým jsem se opravdu, nikde, nesetkala. Mnohokrát děkuji!
M. Kalyn /
+blízko a velký výběr Velký výběr, dobrá komunikace.
Ověřený zákazník /

Další recenze

Roma

Roma

Sektorové soustavy Roma, stejně jako město po němž nesou jméno, v sobě zachovávají tradiční rodinnou ozdobu každého obývacího pokoje a přidávají do ní nádech moderna se svými led světly a materiály s bílým leskem. Milano je nádherné město a autoři této značky nábytku si nevydechli dokud ve svém díle nezachytili všechny jeho krásy.

Podkategorie

-
Celkem zboží: 12

Roma pracovní stůl ROM10

3 780 Kč
Bez DPH: 3 124 Kč
Pracovní stůl Roma je kvalitním kusem nábytku, tvořeným z dřeva v barvě Wiaz a bílého lesklého materiálu. Slouží i jako ideální prostředek k práci na PC

Roma regál ROM11

1 580 Kč
Bez DPH: 1 306 Kč
Regál Roma je kvalitním kusem nábytku, tvořeným z dřeva v barvě Wiaz. Slouží jako ideální prostředek k uskladnění většího množství menších věcí.

Roma polička ROM6

390 Kč
Bez DPH: 322 Kč
Polička Roma ROM6 je vyrobena z kvalitního dřeva v barvě Wiaz. Slouží jako perfektní odkladací prostor pro rodiné fotografie nebo například čerstvé květiny.

Roma nástavec ROM5

1 210 Kč
Bez DPH: 1 000 Kč
Nástavec Roma ROM5 je dělaný ze dřeva v barvě Wiaz, slouží jako skvělá náhrada za poličky.

Roma TV stolík ROM4

2 150 Kč
Bez DPH: 1 777 Kč
TV stolík Roma ROM2 je kvalitním doplňkem nejenom obývacích pokojů, dřevo Wiaz a bílý lesklý materiál vytvářejí hezký předobraz i když je TV vypnutá. Úložný prostor umožní nadšenci uschovat herní konzoli či maminkám pohádková blue ray pro děti.

Roma vitrína ROM2a

2 680 Kč
Bez DPH: 2 680 Kč
Vitrína Roma ROM2a je menší verzí Vitríny Roma ROM2 to ji však nijak neubírá na kvalitě která je ideálním vyvážením nábytku a technologie díky bílému lesklému materiálu na dvířkové straně a LED podsvícením na straně skleněné. Je to moderní kus...

Roma Komoda ROM8

3 540 Kč
Bez DPH: 2 926 Kč
Komoda Roma je kvalitním kusem nábytku, tvořeným z dřeva v barvě Wiaz a bílého lesklého materiálu. Slouží jako ideální prostředek k uskladnění většího množství menších věcí.

Roma skříň ROM1

3 985 Kč
Bez DPH: 3 293 Kč
Skříň Roma ROM1 byla vyráběna tak dlouho dokud se nedosáhlo kvality odpovídající městu po kterém nese jméno. Dřevo které na ni bylo použito má barvu Wiaz a bílý lesklý materiál přidaný dokresluje celkový příjemný dojem jež tato skříň vytváří.

Roma Vitrína ROM2

3 770 Kč
Bez DPH: 3 116 Kč
Vitrína Roma ROM2 je spojením kvalitního nábytku a technologie. Nachází se v ní spojení bílého lesklého materiálu, skla podsvíceného LED osvětlením spolu s dřevem v barvě Wiaz. Je to elegantní kus nábytku do kterékoli domácnosti.

Roma Komoda ROM12

4 150 Kč
Bez DPH: 3 430 Kč
Komoda Roma je kvalitním kusem nábytku, tvořeným z dřeva v barvě Wiaz a bílého lesklého materiálu. Slouží jako ideální prostředek k uskladnění většího množství menších věcí.

Roma sestava A

9 305 Kč
Bez DPH: 7 690 Kč
Sestava A typu Roma je poctou městu jehož jméno nese. Skládá se ze dvou vitrín, jedné vysoké a jedné nižší, obě jsou rozděleny na půl, polovina jsou dvířka (velká má 3, malá má 2), druhá polovina je prosklená část s poličkami které podsvěcuje LED...

Roma základní sestava

10 990 Kč
Bez DPH: 9 083 Kč
Základní sestava Roma v sobě snoubí eleganci města po němž je pojmenována a moderního pojetí novodobých obývacích pokojů. Je sestavena ze skříně, vitríny, tv stolku a nástavce jež vytvářejí ideální kombinaci pro kteroukoli místnost ve které se...

Nejprodávanější zboží