Napsali o nás
+ Vynikajici komunikace
+ Rychla doba dodani
+ Kvalitni zbozi

- Nic

Aza nabytek je po tolika letech vybavovani meho bytu nejlepsim obchodem na ktery jsem narazil. Rozhodne hodlam pokracovat s vybabovanim zde.
Stephen /
Individuální přístup. Vřele doporučuji, Já jsem nadmíru spokojená.
Ověřený zákazník /
Zboží které jsem jinde nesehnal, dobrá komunikace, věřím že zítra zboží dojde a bude v pořádku.
Ověřený zákazník /

Další recenze

Stella

Stella

Sektorový nábytek stella je zajímavá hlavně díky svému modernímu desigenu. Tento nábytek se bezproblémově udržuje. PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA NA 5 LET!

Nejprodávanější zboží

Zobrazit:
Řadit podle:

Komoda Stella

Komoda Stella
3 748 Kč
Bez DPH: 3 097 Kč
Praktická komoda Stella je díky svému nadčasovému designu vhodná do každého interiéru. Je vyrobena z 16mm LTD, na výběr z několika barevných variant. Dodáváno v demontu.

Dostupnost: 4-5 týdnů

skříň Stella

skříň Stella
3 811 Kč
Bez DPH: 3 149 Kč
Moderní skříň Stella je vyrobena z kvalitních LTD materiálů o síle 16 mm a splňuje parametry pro velmi jednoduchou údržbu. Vzhledem ke své velikosti je ideální do každého obývacího pokoje, kde požadujete dostatek úložného prostoru. Skříň Stella má...

Dostupnost: 4-5 týdnů

Nízký regál Stella

Nízký regál Stella
2 019 Kč
Bez DPH: 1 668 Kč
Nízký regál z kolekce Stella je vyroben z LTD materiálů o síle 16 mm. Je vhodný především do interiérů, kde požaduje zákazník moderní design. Na výběr z několika barevných variant a dodáváno v demontu.

Dostupnost: 4-5 týdnů

STE-02 police

STE-02 police
669 Kč
Bez DPH: 553 Kč
Police z kolekce Stella je vyrobena z LTD materiálů o síle 16 mm. Je vhodná především do interiérů, kde požaduje zákazník moderní design. Na výběr z několika barevných variant a dodáváno v demontu. Cena zahrnuje 2 ks v setu.

Dostupnost: 4-5 týdnů

Televizní stolek Stella

Televizní stolek Stella
1 868 Kč
Bez DPH: 1 543 Kč
Televizní stolek z kolekce Stella je vyroben z LTD materiálů o síle 16 mm. Je vhodný především do interiérů, kde požaduje zákazník moderní design. Na výběr z několika barevných variant a dodáváno v demontu. Vybavení police a výklopné dvířka.

Dostupnost: 4-5 týdnů

Závěsná skříňka Stella

Závěsná skříňka Stella
2 650 Kč
Bez DPH: 2 190 Kč
Závěsná skříňka z kolekce Stella je vyrobena z LTD materiálů o síle 16 mm. Je vhodná především do interiérů, kde požaduje zákazník moderní design. Na výběr z několika barevných variant a dodáváno v demontu. Možnost dokoupení 2-bodového LED...

Dostupnost: 4-5 týdnů

Obývací stěna Stella

Obývací stěna Stella
7 206 Kč
Bez DPH: 5 955 Kč
Obývací stěna Stella je vyrobena z kvalitních LTD materiálů o síle 16 mm. Je vhodná především do interiérů, kde požaduje zákazník moderní design. Na výběr z několika barevných variant a dodáváno v demontu.Možnost dokoupit osvětlení LED, které...

Dostupnost: 4-5 týdnů