Postel boxspring Lyona

Filtry
  • -
-
Celkem zboží: 2

Postel boxspring Lyona 160x200 výběr barev

Kontinentální postel BOXSPRING Lyona 160x200 bude opravdu jedinečným prvkem vašeho interiéru. Kontinentální boxspring je postelový systém, který můžete znát ze zahraničí či luxusních hotelů. Jedná se o kompletní postel, která je specifická svou…
20 790 Kč Bez DPH: 17 182 Kč

Postel boxspring Lyona 180x200 výběr barev

Kontinentální postel BOXSPRING Lyona 180x200 bude opravdu jedinečným prvkem vašeho interiéru. Kontinentální boxspring je postelový systém, který můžete znát ze zahraničí či luxusních hotelů. Jedná se o kompletní postel, která je specifická svou…
21 190 Kč Bez DPH: 17 512 Kč
Postel boxspring Lyona

Hledáte postel, která je nejen skvělá na spaní, ale také dokáže uschovat vše, co jinde nemá místo? Představujeme vám postel boxspring Lyona - dokonalou kombinaci designu, komfortu a funkčnosti. 

Postel boxspring Lyona je vybavena nebývalým konstrukčním provedením. Skládá se ze spodního boxu, který slouží jako úložný prostor a hlavní taštičkové matrace, jež je k tomuto prostoru uchycena prostřednictvím zvedacích mechanismů. Kromě toho je postel včetně přídavné krycí podložky z měkké polyuretanové pěny, která vytvoří dokonalý tvar vašeho těla a poskytne vám perfektní místo pro odpočinek. 

Výška ložné plochy postele je 60 cm. Čelo postele Lyon má prošití ve tvaru čtverců a je zkosené pro pohodlnější opření, což zaručuje maximální pohodlí při čtení či sledování televize. A co je na naší posteli nejlepší? V čele postele navíc naleznete další úložné prostory. Už se vám nikdy nestane, že byste neměli kam uložit své nejdůležitější věci.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost koupit postel boxspring Lyona, která vám poskytne nejen pohodlný spánek, ale také vám pomůže udržet váš pokoj vždy v pořádku. Udělejte z vašeho pokoje místo, kde se budete cítit skvěle a kde bude všechno na svém místě. Objednejte si postel boxspring Lyona ještě dnes!