Doprava a platba

Zboží objednané v našem e-shopu je možné si vyzvednout po dohodě s prodávajícím osobně v prodejně a centrálním skladu Hynčice u Broumova. Pokud zvolíte způsob doručení - přeprava dodavatelem, budeme Vám účtovat dopravné viz níže. Rozvoz nábytku zajišťujeme smluvním dopravcem PPL,  PPL Sprint  a přes Českou poštu.  V ceně není stěhování.

Cena za dopravu:

do 10 kg 240,-Kč

do 50 kg 390,-Kč

do 75 kg 550,- Kč

nad 75 kg 690,- Kč

Doprava pro čalouněný nábytek podle váhy a rozměrů (postele, sedací soupravy, pohovky), maximální cena 999,-Kč.

Dopravu zajišťejeme přes PPL a PPL Sprint,  obchodní podmínky a přes Českou poštu obchodní podmínky.

Při nákupu nad 15000,- Kč je doprava po celé ČR zdarma.

Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků, čalouněný nábytek rozbalit. V případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci samotnému. V případě shledání porušení pásky na zboží či shledání jiných porušení obalu svědčících o neoprávněném vniknutí do zásilky a i v případech již výše zmíněných se doporučuje kupujícímu zásilku ve vlastním zájmu nepřevzít!

Prosím zkontrolujte si svoji zásilku a především sklo !

POŠKOZENÉ ZBOŽÍ NEPŘEBÍREJTE
Kontrolu zboží je potřeba provést v přítomnosti řidiče přepravní společnosti a případné rozbití vypsat do přepravního protokolu
V opačném případě, nemohou být reklamace uznány.

Způsoby úhrady zboží:

Převodem na účet 43-2199740207/0100 jako vs číslo objednávky.

Hotově při osobním odběru, při dodávce zboží.

Dobírkou.

Zálohování objednávek dohodou.

Vážení zákazníci. Od 14.11.2018 do 10.1.2019 platí prodloužená doba dodání na zakázkovou výrobu čalouněných postelí na 4-6 týdnů.  Postele skladem expedujeme do 5 pracovních dnů.