Zakázková výroba

Vážení zákazníci,

zakázková výroba i AZA výroba představuje jedinečnou možnost, jak si nechat vyrobit postel na míru, přesně dle vašich požadavků a přání. U běžného sériového nábytku musíte často ustoupit kompromisům a přijmout to, co je k dispozici. Se zakázkovým čalouněným nábytkem je to jinak. Můžete si vybrat nejen barvu, ale také třeba i tvar a velikost. Získáte tedy jedinečný kus nábytku, který nemá nikdo jiný na světě. Můžete využít i ty nejmenší prostory a maximalizovat jejich funkčnost. Další výhodou zakázkové výroby čalouněného nábytku je vysoká kvalita provedení. Každý kus je vyroben s pečlivostí a precizností, což zaručuje dlouhou životnost.

Avšak nutno zdůraznit, že zakázková výroba má i některá negativa. U zhotovení na zakázku nemá kupující dle zákona nárok na odstoupení od smlouvy bez udání důvodů do 14 dní od převzetí zboží. V případě storno objednávky v průběhu výroby si vyhrazujeme právo účtovat storno poplatek ve výši 30 % z celkové výše hodnoty zakázky.

U zakázkové výroby je také potřeba si předem důkladně rozmyslet z jakého materiálu má být nábytek vyroben a jakou má mít barvu. Jde totiž o rozhodnutí, jež nelze zpětně měnit. Váháte s výběrem? Poté nás neváhejte kontaktovat, rádi vám pomůžeme. Výběr materiálu a barvy každopádně v žádném případě nepodceňujte, neboť na jejich špatné zvolení se nevztahuje případná reklamace. Nelze reklamovat produkt na základě toho, že jste si sami špatně zvolili odstín, případně jste si vybrali materiál, který vám nevyhovuje. Zkrátka, jakou postel si vysníte, takovou u nás v AZA dostanete - proto dbejte na to, abyste si jí vysnili správně. Upozorňujeme také na to, že vyobrazené dekory jsou pouze ilustrační. Reálný odstín se může od vyobrazeného lišit (záleží i na nastavení monitoru zařízení, ze kterého dekory prohlížíte). Pokud je pro Vás důležitý konkrétní odstín, doporučujeme vždy kontaktovat níže uvedené telefonní číslo pro ověření/porovnání s reálnými vzorky, které máme fyzicky na naší prodejně. Nabízíme rovněž službu odeslání vzorků zdarma na vaši adresu.

Dále upozorňujeme na to, že u čalouněného nábytku je možná určitá rozměrová odchylka (± 2 cm na šířku i délku a ± 1 cm na výšku). V případě, že máte omezený prostor pro umístění nábytku, doporučujeme tuto informaci uvést přímo do objednávky.

Více o zakázkové výrobě

Máte otázky? Na vaše dotazy vám rád odpoví Martin Matouš 774 038 296