Zakázková výroba

Vážení zákazníci,

zakázková výroba představuje jedinečnou možnost, jak si nechat vyrobit postel na míru, přesně dle vašich požadavků a přání. Na rozdíl od koupě sériově vyráběné postele k vám domů získáte jedinečný kus nábytku, který nemá nikdo jiný na světě.

Avšak nutno zdůraznit, že u zakázkové výroby si je potřeba vždy předem důkladně rozmyslet, z jakého materiálu má být postel vyrobena a jakou barvu má mít. Jde totiž o rozhodnutí, jež už pak nelze zpětně měnit. Zkrátka, jakou postel si vysníte, takovou u nás v AZA dostanete - proto dbejte na to, abyste si jí vysnili správně.

Váháte s výběrem materiálu či barvy, případně si nejste jisti jejím odstínem? Poté nás neváhejte kontaktovat, rádi vám pomůžeme. Výběr materiálu a barvy každopádně v žádném případě nepodceňujte, neboť na jejich špatné zvolení se nevztahuje případná reklamace. Zkrátka nelze reklamovat produkt na základě toho, že jste si sami špatně zvolili odstín barvy látky, případně jste si vybrali materiál, který vám nevyhovuje.

Upozorňujeme na to, že vyobrazené dekory jsou pouze ilustrační. Reálný odstín se může mírně lišit (záleží rovněž na nastavení zařízení, ze kterého dekory prohlížíte). V případě, že je pro Vás důležitý konkrétní odstín, doporučujeme vždy kontaktovat níže uvedené telefonní číslo pro ověření/porovnání s reálnými vzorky, které máme fyzicky na naší prodejně.

Elektronický vzorník na výrobce Davis najdete zde Výrobce látek Davis 

Dále upozorňujeme na to, že u čalouněného nábytku je možná určitá rozměrová odchylka (± 2 cm na šířku i délku a ± 1 cm na výšku). V případě, že máte omezený prostor pro umístění nábytku, doporučujeme tuto informaci uvést přímo do objednávky.

+420 774 038 296