Postel boxspring Paris

Filtry
  • -
-
Celkem zboží: 2

Paris postel boxspring 160x200 světle šedá

Vysoká kontinentální postel boxspring 160x200 Paris MEGAKOMFORT s úložným prostorem. Komfortní dvoulůžko s dvojitou pružinovou vrstvou (BONELL + TAŠTIČKOVÁ matrace), která vytváří dokonalý odpočinek. Spodní dřevěná konstrukce obsahuje kvalitní jádro…
22 290 Kč 19 838 Kč Bez DPH: 16 395 Kč

Paris postel boxspring 180x200 - výběr barev

Vysoká kontinentální postel boxspring 180x200 Paris MEGAKOMFORT s úložným prostorem. Komfortní dvoulůžko s dvojitou pružinovou vrstvou (BONELL + TAŠTIČKOVÁ matrace), která vytváří dokonalý odpočinek. Spodní dřevěná konstrukce obsahuje kvalitní jádro…
27 893 Kč Bez DPH: 23 052 Kč
Postel boxspring Paris

Sundáváte si boty, pomalu seběháváte po schodech a cítíte pod nohama měkký, teplý a útulný textil. To může být váš první kontakt s nádhernou postelí boxspring Paris. Objevte postel, která překračuje hranice klasického spánku, postel, která z vaší ložnice udělá království komfortu a luxusu.

Postel Paris v sobě skrývá něco víc, než jen místo na spánek. Jedná se o dokonale promyšlený design spojený s maximálním pohodlím. Spodní box poskytuje úložný prostor, který je skrytý pod bonelovou matrací a je snadno přístupný díky zvedacím mechanismům. Na něm je volně položená hlavní taštičková matrace, která spolu s přídavnou krycí podložkou z měkké polyuretanové pěny dokonale kopíruje tvar vašeho těla. Ať už máte jakoukoliv polohu při spánku, postel boxspring Paris vám vždy poskytne optimální podporu a pohodlí.

Představte si, jak se po dlouhém dni ponoříte do měkké a přitom pevné matrace postele boxspring Paris. Vaše tělo je dokonale podporováno a vy cítíte, jak se napětí a stres z vašich svalů vytrácí. Nepotřebujete nic jiného, než tuto postel, která je dokonalou kombinací komfortu, praktičnosti a luxusu. 

Nečekejte, až se vaše sny stane skutečností, udělejte to nyní! Přidejte postel boxspring Paris do svého nákupního košíku a zakuste spánek jako nikdy předtím. Nechte se unášet na vlnách pohodlí a odpočinku, které vám může nabídnout jen postel boxspring Paris.