Postel boxspring Hunt 200x200 cm - výběr barev

Postel boxspring Hunt 200x200 cm - výběr barev

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro vás Po-Pá 8:00-16:00

Nebo zadejte telefon a zavoláme Vám.

+420

Souhlasím s Ochrana osobních údajů.

Popis Parametry
Postel boxspring Hunt 200x200 cm - výběr barev

Dostupnost: 3-5 týdnů

15 137 Kč

Bez DPH: 12 510 Kč

na splátky 10 x 1 514 Kč měsíčně

Popis

Postel Hunt 200x200 je nejen dvoulůžková boxspring postel, ale také vysoká americká postel, která se vyznačuje mimořádným pohodlím. Je vyrobena z kvalitního dřevěného rámu a má pružinové jádro, které jí dodává vysokou prodyšnost a pohodlí. Čelo postele je čalouněné s ozdobným pruhem, což přidává posteli zajímavý vizuální prvek. Kontinentální postel Hunt je ideální volbou pro každou ložnici, která vyžaduje vyšší výšku ložné plochy a unikátní konstrukci. Tato manželská postel s úložným prostorem se skládá z:

Spodní box s úložným prostorem

Uvnitř čalouněného spodního boxu naleznete objemný úložný prostor. Postel s úložným prostorem je skvělou volbou pro ty, kteří potřebují dodatečné místo pro uskladnění nejen ložního prádla či sezónního oblečení. Do úložného prostoru se dostanete jednoduchým zvednutím matrace z boku postele. Matrace je k úložnému prostoru uchycena prostřednictvím pružinových mechanismů, takže je otevírání opravdu velmi snadné.

Bonelová matrace

Matrace, která je upevněna ke spodnímu boxu, je středně tvrdá bonelová matrace s vysoce elastickou pěnou T30. Bonelová matrace je druh pružinové matrace, kde jsou pružiny propojeny mezi sebou. Tímto propojením se pružiny částečně ovlivňují navzájem při zatížení. Bonelová matrace je známá svou vysokou odolností a trvanlivostí.

Tuhost matrace T3 (na škále od 1-5).

Nosnost matrace je 120 kg na osobu.

Topper

Krycí matrace z polyuretanové pěny ještě zvýší komfort celé postele. Topper funguje jako chránič matrace a navíc sjednotí přechody a různé nerovnosti na posteli. Je lehký a díky nízké váze je snadné s ním manipulovat. Součástí topperu je potah se zipem, který lze vyprat. Topper zvýší tedy také hygienu vašeho lůžka.

Jeho výška je cca 5 cm.

Kombinace těchto vrstev zaručuje maximální pohodlí a ničím nerušený spánek. Čalouněná postel dodá vaši ložnici eleganci a luxusní vzhled. 

Parametry

Nosnost 120 kg
Druh postele Boxspring
Ložná plocha 200x200 cm
Tvrdost matrace T-3 - středně tvrdá (bonellová)
Celková šíře postele 204 cm
Hloubka čela 8 cm
Celková šířka čela u hlavy 204 cm
Celková délka postele včetně čela 208 cm
Výška čela u hlavy 103 cm
Výška ložné plochy 55 cm
Rozměrová odchylka ± 3 cm na šířku i délku a ± 3 cm na výšku
Úložný prostor Ano
Materiál Lamino + dřevo
Rozměr balení Postel - 2x 102x50x202 cm + čelo. Topper přibalen v úložném prostoru.
Výška nožiček 4 cm
Typ postele Manželská