Aza nábytek Hynčice - zakázková výroba

Už se nemusíte budit rozlámaní, AZA nábytek má řešení. Jako specialisté na čalouněný nábytek vám pomůžeme proměnit vaše sny ve skutečnost. S naším čalouněným nábytkem totiž získáte nejen neuvěřitelné pohodlí, ale i dokonalý vzhled. Čalouněný nábytek na míru je nejlepší volbou pro všechny, kteří hledají unikátní kus nábytku, který bude zcela vyhovovat jejich potřebám a požadavkům. Protože je každý kus vyráběný na zakázku, věnujeme každému detailu zvláštní pozornost a péči. Můžete si zvolit materiály, rozměry, funkční prvky, ale i design přesně podle vašich přání. Výsledkem bude nábytek, který dokonale zapadne do vašeho interiéru a umožní maximální využití prostoru. Bude přesně takový, jaký jste si představovali - originální a jedinečný. 

Jako jediní vám nabízíme možnost výběru z nespočetného množství typů potahových látek (imitace kůže, látky se strukturou, velurové látky). Některé mají navíc speciální úpravu (voděodolná, pro snazší čištění, vhodná pro domácí mazlíčky), abychom uspokojili potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. Čalouněný nábytek jsme případně schopni očalounit i vámi zaslanou tkaninou.

Spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě. Každý Váš požadavek je pro nás výzvou, kterou splníme do sebemenšího detailu.

Čalouněné postele

Čalouněné postele mohou být ve velké škále velikostí, tvarů a stylů, a lze je kombinovat s různými typy látek. Potřebujete snížit výšku čela tak, aby se vešlo pod parapet? Nebo naopak chcete, aby čelo při vstupu do místnosti ihned upoutalo vaši pozornost? Plánujete postel umístit do rohu místnosti, a tudíž by se vám hodilo i boční čelo ve stejném designu? Sháníte postel na vyšších nožičkách, aby pod ní mohl uklidit váš robotický vysavač? Pak jste na správném místě. Umíme změnit výšku a rozměry ložné plochy, typ nožiček, rozměry a design čela. Přidat čelo u nohou nebo boční čelo. Postel můžeme zhotovit rovněž se závěsným čelem nebo zcela bez čela.

Upozornění: U vysokých čel může docházet k jejich pohybu (z technického hlediska není možné, aby vysoké čelo drželo zcela pevně na korpusu postele). Pro minimalizaci pohybu doporučujeme postel ideálně umístit ke zdi nebo použít vymezovací díly.

Jsme také schopni vyrobit postele se zesílenou konstrukcí, které se výborně hodí i pro různá ubytovací zařízení. Úspěšně jsme prošli již několika těžkými výběrovými řízeními, a proto naše postele můžete vyzkoušet v několika hotelech a penzionech nejen v České republice. Kromě výše zmíněného je možné postel samozřejmě přizpůsobit i z funkčního hlediska.

Vyhlašujeme válku nekvalitnímu spánku.

Vysoká americká postel taburet boxspring postel

Postele s roštem

Postele s roštem jsou lůžka, která mají pevnou konstrukci s roštem umístěným uvnitř. Variabilita tohoto typu postelí je dá se říci nekonečná. K tomuto typu postelí si můžete vybrat jakýkoliv rošt a jakoukoliv matraci z naší nabídky. V předdefinovaných možnostech poté naleznete ty nejoblíbenější pěnové matrace - matrace AZA II T3 středně tvrdá, oboustranná matrace Petra T3,5 středně tvrdá + T4 tvrdší a oboustranná matrace Romantika Kašmír T3 středně tvrdá + T5 tvrdá. U roštů pak patří mezi ty nejžádanější lamelový rošt Twinpack s otevíráním od nohou a laťový rošt Masiv Side s otevíráním z boku. Případně je možné postel zakoupit bez matrace a eventuelně i bez roštu.

Upozornění: Prodloužené postele dodáváme obvykle s roštem standardní délky. Prodloužení je řešeno formou integrovaného dřevěného kastlíku, který nahradí rošt v nohách postele. Jiný způsob je možný dle individuální domluvy.

Postele boxspring

Boxspringy jsou považovány za luxusní variantu lůžka, které se často nachází v hotelových pokojích a jiných ubytovacích zařízeních. Nicméně, v posledních letech se boxspringy staly stále oblíbenější volbou i pro domácí použití. Jelikož konstrukci postele boxspring tvoří integrovaný pružinový rám, který nahrazuje rošt, je možné u tohoto typu postelí volit pouze matrace. Můžete zvolit z pružinových matrací - bonelová T3 středně tvrdá, taštičková T3,5 středně tvrdá, bonelová T4 tvrdší nebo bonelová s kokosem T-4,5 tvrdá. U třívrstvého boxspringu je možné zvolit také pouze „platformu“, tj. pouze spodní box s matrací bez hlavní horní matrace.

Lavice, taburety, noční stolky

K posteli si dále můžete vybrat lavici či noční stolek taburet o různých rozměrech. Můžete zvolit design ve stejném provedení tak, aby vše dokonale ladilo.

Dopřejte si zasloužený odpočinek.

Rozkládací pohovky na každodenní spaní

Rozkládací pohovky na každodenní spaní jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají multifunkční nábytek pro svůj domov. Tyto pohovky umožňují jednoduchou přeměnu z pohodlného sedacího nábytku na pohodlné lůžko pro každodenní použití. Unikátní konstrukce je speciálně uzpůsobena ke každodennímu spaní. Jednoduchým rozkladem a otočením matrace totiž z pohovky vytvoříte plnohodnotné lůžko o šíři 140 nebo 160 cm. Použité bonelové matrace zaručí pohodlné sezení a ještě pohodlnější spánek. Matrace jsou standardně z jedné strany očalouněné vámi vybranou potahovou látkou, z druhé strany pak klasickou matracovou tkaninou. Díky oboustrannému potahu na matracích je zaručena vysoká hygiena. Avšak pokud si přejete pohovku umístit do prostoru, jsme schopni sklápěcí část očalounit i z obou stran potahovou látkou. Samozřejmostí je velký úložný prostor, který poslouží nejen na ložní prádlo. Základ konstrukce je u všech pohovek stejný, liší se pouze typem područek a polštářů. Můžete si nechat prodloužit nebo zkrátit délku ložné plochy (šířka pohovky bez područek). Dále k pohovce můžete přidat taburet o několika rozměrech. Díky integrovaným plastovým mechanismům taburet jednoduše zafixujete na své místo, aniž by se při používání jakkoliv pohyboval. Plastové mechanismy se nacházejí na obou stranách pohovky, takže z pohovky můžete vytvořit zcela univerzální rohovou sedačku na každodenní spaní (levá/pravá strana). Taburet, stejně jako pohovka disponuje úložným prostorem. 

Na tyto rozkládací pohovky evidujeme skvělé recenze na nákupním rádci Heureka, například tento ověřený zákazník píše: Kupovali jsme sedačky na každodenní spaní do Chorvatska. Sedačky jsou kvalitní, krasné barvy a spí se na nich opravdu skvěle. Sedačky byly dodány dle dodací lhůty. Další zákazník se přidává: Spokojenost, výroba i doručení v pořádku. Sedačka rozkládací na denní spaní - bytelná, dobře se na ní spí. Tvrdost parádní. Materiál kvalitní

rozkládací pohovka sedačka na každodenní spaní rozkládací pohovka k trvalému spaní

Nábytek prověřený časem.

Kvalitní materiály a precizní zpracování zaručují, že vám náš čalouněný nábytek vydrží mnoho let. O naplnění vašeho snu se postarají naši polští kolegové. Nemusíte se však vůbec obávat kvality produktů, na kvalitu dohlížíme my a nám na kvalitě opravdu záleží. O tom se ostatně můžete přesvědčit ve více než stovkách recenzí. Na nákupním rádci Heureka si dlouhodobě držíme hodnocení ověřených spojených zákazníků nad úrovní 96 %. Jelikož sídlíme u polských hranic, bylo nasnadě založit naši výrobnu přímo v Polsku. Polsko má totiž velmi dlouhou a bohatou historii ve zpracování dřeva a textilu, a to včetně čalounictví. I dnes lze v Polsku najít řadu vysoce kvalitních čalounických dílen a výrobců nábytku na míru. Řemeslníci v Polsku jsou velmi zruční, obzvláště pak ti naši...

Díky vám a kvůli vám jsme na trhu již více než 10 let.

AZA nábytek - specialista nejen na čalouněné postele

Blog

01.02.2023