Matrace Biogreen Stretch T4

Matrace Biogreen Stretch T4
  • Doprava zdarma

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro vás Po-Pá 8:00-16:00

Nebo zadejte telefon a zavoláme Vám.

+420

Souhlasím s Ochrana osobních údajů.

Popis Parametry
Matrace Biogreen Stretch T4

Dostupnost: 1-2 týdny

Konfigurace

* Povinné pole

Doprava zdarma

9 990 Kč

Bez DPH: 8 256 Kč

na splátky 10 x 999 Kč měsíčně

Popis

Matrace Biogreen Stretch je navržena tak, aby poskytovala nejvyšší komfort a podporu pro vaše tělo. Vrchní deska matrace je vyrobena z prodyšné pěny OXYGEN, což zajišťuje skvělou cirkulaci vzduchu a přispívá k příjemnému spánkovému klimatu. Jádro matrace tvoří přírodní pěna BIOGREEN, která je zpracována speciálním prořezáváním, jež zvyšuje pohodlí a odvádí teplo. Na spodní straně je matrace doplněna značkovou pěnou ELIOCELL s hustotou 28 kg/m3, což jí dodává stabilitu a trvanlivost. K tomu všemu je matrace vybavena FYZIOSYSTÉMem, což je technologie nabízející 7 zón rozložení hmotnosti. Díky tomu je zajištěna optimální podpora pro různé části těla a dosahuje se tak dokonalé rovnováhy mezi komfortem a podporou.

Potah matrace Thermobalance představuje špičkovou technologii v oblasti spánkového komfortu. Je prošitý kvalitním PES vláknem s gramáží 300g/m2, což mu dodává pevnost a odolnost. V jeho boku je navíc začleněna 3D textilie, jež podporuje vyšší cirkulaci vzduchu a přispívá k vytvoření ideálního mikroklimatu pro spánek.

Toto jedinečné řešení funguje na podobném principu jako lidská pokožka. Zatímco póry naší pokožky se otevírají a zavírají podle teplotních podmínek, vlákna potahu Thermobalance se chovají obdobně. V situaci, kdy teplota těla při spánku naroste a překročí komfortní mez, struktura tkaniny se automaticky otevře, což umožňuje rychlé odvedení nadbytečného tepla a vlhkosti. Jakmile je vlhkost odparována a teplota klesne, struktura tkaniny se znovu uzavře. Díky tomuto dynamickému procesu se potah dokonale přizpůsobuje potřebám lidského těla, což zajišťuje optimální termoregulaci. Thermobalance je tak ideální volbou zejména pro partnerské matrace, protože dokáže na jedné části matrace působit chladivě a na druhé zahřívat, dle aktuálních potřeb uživatelů.

Parametry

Výrobce Materasso
Zatížení do 150 kg
Praní potahu Ano, 60°C
Tvrdost matrace T-4 - tvrdá
Záruka (počet roků) 5
Při zdravotních problémech Bolesti křížů
Výška 22 cm
Vhodné pro polohovací rošty Ano