Matrace GREENGEL bio-ex

Matrace GREENGEL bio-ex
  • Doprava zdarma

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro vás Po-Pá 8:00-16:00

Nebo zadejte telefon a zavoláme Vám.

+420

Souhlasím s Ochrana osobních údajů.

Popis Parametry
Matrace GREENGEL bio-ex

Dostupnost: 1-2 týdny

Konfigurace

* Povinné pole

Doprava zdarma

7 710 Kč

Bez DPH: 6 372 Kč

na splátky 10 x 771 Kč měsíčně

Popis

Taštičková matrace představuje špičku v oblasti pružinových matrací. Kromě výjimečného pružinového jádra s sedmi zónami tuhosti, které garantuje ortopedické vlastnosti a výbornou vzdušnost, nabízí tato matrace i variabilitu ve formě měkčí a tvrdší strany.

Měkčí strana je kompozicí pěn GREENGEL a NIGHTFLY, které spojují v sobě komfort a elasticitu. Naopak tvrdší strana matrace je vyrobena z antibakteriální pěny SANITIZED, což je plus zejména z hygienického hlediska. Díky těmto vlastnostem je matrace ideální pro umístění na pevný laťový rošt nebo desku.

Jako třešnička na dortu přichází potah Algua s mikrokapslemi, ve kterých jsou navázané výtažky z mořských řas Spirulina. Tyto řasy jsou bohaté na celou řadu vitamínů, minerálů, aminokyselin a antioxidantů. Během spánku se tyto látky uvolňují a blahodárně působí na pokožku, což představuje revoluční přístup k celkové regeneraci těla během odpočinku.

Celkově tato matrace nabízí komplexní řešení pro kvalitní spánek, spojujíc v sobě ortopedické vlastnosti, hygienu a dokonce i péči o pokožku. Je to skvělá volba pro ty, kdo chtějí svůj spánek povýšit na zcela novou úroveň.

Parametry

Výrobce Materasso
Zatížení do 130 kg
Praní potahu Ano, 60°C
Tvrdost matrace T-2 - měkká, T-3 - středně tvrdá
Záruka (počet roků) 4
Při zdravotních problémech Alergie, Bolesti křížů
Výška 21 cm
Vhodné pro polohovací rošty Ne

Zboží je zařazeno v kategoriích: