Sedací vak

Sedací vaky 

kombinace komfortu, stylu a praktičnosti a jsou oblíbeným prvkem moderního interiéru. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální komfort. Jejich tvar se přizpůsobí tvaru těla, a proto poskytují ergonomické sezení i ležení. Sedací vak je velice oblíbený zejména mezi mladými lidmi, dětmi a lidmi, kteří si užívají neformální atmosféru. Ať už se chcete ponořit do knihy, sledovat film, hrát hry nebo si jen odpočinout, sedací pytel je skvělou volbou.

Potah sedacího pytle může být zhotoven z různých typů tkanin, jako je například příjemný samet, odolný nylon ale i ekokůže. Pevný potah je vyplněn měkkým materiálem, obvykle polystyrenovými kuličkami EPS. Náplň do sedacích vaků můžete v případě potřeby doplnit či vyměnit. Výhodou sedacích vaků je také jejich snadná údržba. Většina vaků je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů, které jsou snadno čistitelné. Stačí otřít povrch vlhkým hadříkem nebo potah svléknout a vyprat ho v pračce.

sedací vak sedací pytel pytel na sezení

Sedací vaky jsou však nejen pohodlné, ale také stylové. Nechte se inspirovat naší nabídkou a vyberte si z široké škály různých tvarů, velikostí, barev a vzorů. Od malých sedacích vaků vhodných pro jednotlivce až po velké rodinné vaky. Můžete si vybrat mezi moderními minimalistickými designy nebo hravými barevnými variantami, které dodají místnosti živost a osobitost. V nabídce naleznete například i sedací pytel pro nejmenší v designu zvířátek nebo třeba polohovací lenošku? Pytel na sezení si u nás vybere opravdu každý.

sedacivaky sedaci vak detsky sedacivaky sedaci vak pro deti

Sedacivaky můžete umístit do obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje, herny nebo dokonce i na terasu. Jsou lehké a snadno přenosné. Pokud se rozhodnete změnit uspořádání místnosti, můžete je snadno přemístit dle aktuálních potřeb. Sedací pytel je vhodný nejen pro sezení, ale také pro ležení a relaxaci. Můžete si na ně pohodlně sednout, nebo se natáhnout a odpočívat.

Pytel na sezení bude skvělým doplňkem i vašeho interiéru. Bez ohledu na to, zda ho pořídíte pro sebe nebo pro vaše děti, jistě se stane všemi vyhledávaným místem odpočinku a relaxace.

Až budete hledat pohodlnou alternativu za křesla, pak si pojďte projít naší nabídku na sedacivaky nebo máte otázky?

Blog

03.07.2023