Postele s roštem nebo boxspring postel

Postele dělíme na konfiguraci do dvou základních kategorií: postele boxspring a na postele s roštem nebo případně hotové postele skladem

Postel boxspring Vysoká čalouněná postel s roštem Boxspring postel

Postele s roštem jsou klasické postele tak jak je znáte - tedy korpus postele a v něm buď volně vložený lamelový nebo laťový rošt s různými funkcemi nebo na zvedacích mechanismech připevněný základní lamelový rošt (pouze otevírání od nohou). K těmto postelím je možné vybrat jakýkoliv typ vkladového roštu z naší nabídky (pevný, polohovací v různých částech, motorový, s otevíráním od nohou, s otevíráním z boku atd.) a jakýkoliv typ matrace (pěnová, latexová, matrace ze studené pěny, pružinová atd.), variabilita těchto postelí je tedy velmi obsáhlá. V případě výběru postele z naší zakázkové výroby je možné postel přizpůsobit přesně dle vašich požadavků - je možné uzpůsobit výšku ložné plochy, výšku a typ nožiček, výšku a prošití čel, rozměry ložné plochy, barevné provedení a je možné také přidat boční čelo apod.

Boxspring postele jak již název vypovídá vždy obsahují box s pružinovým jádrem (převzato z angličtiny spring = pružina). V nabídce máme boxspring postele s různým konstrukčním provedením (pružinové matrace ve dvou vrstvách, pouze jedna pružinová matrace, postel s úložným prostorem, postel bez úložného prostoru atd.). Od postelí s roštem se boxspring postele liší právě v absenci klasického roštu - rošt nahrazuje pevná konstrukce pod matrací, není tedy možné tyto postele polohovat. Výhodou těchto postelí je však kromě typické větší výšky ložné plochy (pro snazší vstávání) především právě jedinečné konstrukční provedení, které zajistí dokonalé přizpůsobení tvaru vašeho těla. Nejen proto jsou boxspring postele v poslední době tak oblíbené. V případě výběru postele z naší zakázkové výroby je možné rovněž postel přizpůsobit přesně dle vašich požadavků - je možné uzpůsobit výšku ložné plochy, výšku a typ nožiček, výšku a prošití čel, rozměry ložné plochy, barevné provedení a je možné také přidat boční čelo apod.

Upozorňujeme na to, že u čalouněného nábytku je možná určitá rozměrová odchylka (± 2 cm na šířku i délku a ± 1 cm na výšku). V případě, že máte omezený prostor pro umístění nábytku, doporučujeme tuto informaci uvést přímo do objednávky.

Blog

22.11.2022