Sklápěcí postele

S rostoucími náklady na bydlení souvisí i zmenšující se byty či více osob obývající jednu domácnost, a tudíž i menší prostor pro volný pohyb. Sklápěcí postel (nebo také výklopná postelsklopná postel) vyřeší váš případný problém s nedostatkem místa, jelikož se vejde i do toho nejmenšího bytu. Vyklápěcí postele jsou vyráběné v minimalistickém designu tak, aby nijak nenarušovaly vzhled místnosti. Postel před vyklopením vypadá jako obyčejná šatní skříň (z toho důvodu je často používaný i název postel ve skříni či skříňová postel). V případě potřeby skříň jednoduše proměníte v plnohodnotné lůžko. Pro snazší manipulaci postele disponují popruhy, které zajistí ložní prádlo na svém místě i při uzavření postele. Tyto postele nabízíme v různých rozměrech (sklápěcí postel 160x200, sklápěcí postel 140x200, sklápěcí postel 120x200 a sklápěcí postel 90x200) a v různých barvách lamina. Postele jsou dodávané v demontu. 

Otevírání

Sklápěcí postele se mohou lišit způsobem otevírání skříně, ve které jsou ukryté. Skříň může mít klasické dveře, které je třeba před sklopením postele otevřít, a nebo může mít falešné dveře, které se sklápí současně s postelí.

sklápěcí postel vyklápěcí postel

Sklápění

V nabídce naleznete postele se sklápěním od hlavy nebo se sklápěním z boku. Záleží na vašich osobních preferencích a prostorových možnostech, který typ zvolíte. V případě sklápění u hlavy zabere postel na zdi méně místa, ale při rozložení více zasahuje do prostoru. Naopak při sklápění z boku sice potřebujete prostor u zdi větší, ale postel při rozložení tolik nezasahuje do prostoru. Sklápěcí postele musí být ukotveny do cihlové zdi, z důvodu bezpečnosti nedoporučujeme instalaci do sádrokartonových zdí.

vyklápěcí postel sklápěcí postel

Matrace

K těmto postelím si můžete vybrat jakoukoliv matraci z naší nabídky (matrace není v ceně postele), její výška však může být maximálně 19 cm u postelí AZA a 15 cm u postelí Teddy kvůli omezenému prostoru uvnitř. K postelím doporučujeme matrace Tropico například matraci Šárka a Riviera.

 

 

 

Matrace Šárka:

Oboustranná matrace s výškou 15 cm a rozdílnou tuhostí a profilací stran. Měkčí a tužší strana, obě s masážní 7– zónovou profilací. Střední část matrace vyrobena z tlakově pojené pěny Flexifoam® RE velmi vysoké objemové hmotnosti pro zvýšenou tuhost, podporu a odolnost.

matrace Tropico

 

matrace Tropico

 

 

 

 

 

Matrace Riviera Plus 18:

Oboustranná matrace s výškou 18 cm a rozdílnou tuhostí a profilací stran. Vyrobena z pružných a houževnatých pěn Flexifoam®. Tužší strana Classic (žlutá) - rovná masivní vrstva houževnaté pěny. Měkčí strana Relax (červená) - anatomická masážní profilace (7 zón). 

 

Blog

31.01.2023