Jak vozíme zboží k zákazníkům?

Zboží objednané v našem e-shopu je možné po předchozí domluvě osobně vyzvednout na naší prodejně v Hynčicích u Broumova. V případě, že potřebujete zboží dovézt na vaši adresu, zajišťujeme rozvoz smluvními dopravci PPL, DHL a naší vlastní dopravou. V ceně není stěhování.

Menší zásilky odesíláme prostřednictvím přepravní společnosti PPL. Zásilky je možné doručit přímo na Vaši adresu, případně do výdejního místa (parcelshopu). Platbu je možné provést při převzetí kartou či v hotovosti.

Nadrozměrné zásilky odesíláme prostřednictvím přepravní společnosti DHL. Jednotlivě zabalené kusy zásilek na našem skladě položíme na palety a následně všechny díly připevníme k sobě i k samotné paletě, aby přepravní společnost se zásilkou manipulovala co nejméně a abychom minimalizovali riziko poškození při transportu. Doručení prostřednictvím přepravní společnosti DHL probíhá standardně do 2 pracovních dní, nicméně termín doručení není garantovaný. I přesto se snažíme vyjít vstřív vaším požadavkům ohledně doručení a informace ohledně požadovaného termínu dodání rádi předáme přepravní společnosti, i když jej nemůžeme garantovat. Přepravní společnost nezajišťuje stěhování, zásilku řidič pouze vyloží z auta. Platbu je možné provést při převzetí pouze v hotovosti.

K dispozici máme i naše vlastní firemní auta. Jednotlivě zabalené kusy zásilek jsou naloženy na naše auto. Jelikož dovoz naším autem probíhá z našeho skladu přímo k zákazníkovi, není nutné díly ukládat na palety apod. Riziko poškození při doručení naší vlastní dopravou je minimální a naši řidiči jsou navíc při doručení zásilky ochotni čekat, abyste si mohli zásilku důkladně zkontrolovat (při převzetí řidič požaduje podepsat potvrzení o převzetí). Našimi firemními auty zavážíme zásilky téměř po celé ČR, vždy dle konkrétních objednávek tak, abychom naše auto vytížili. Ohledně možného termínu doručení voláme s předstihem. Naši řidiči jezdí sami (nemají závozníka), stěhování tedy standardně nenabízíme. Avšak po předchozí domluvě a konkrétním zhodnocení náročnosti jsme schopni za příplatek zajistit i stěhování (pouze v rámci přízemí, případně i do patra pokud máte k dispozici nákladní výtah a k výtahu nevedou schody). Platbu je možné provést při převzetí pouze v hotovosti.

Blog

21.11.2022