materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu 3 zásuvky s kovovými pojezdy, 1 dvířka, 1 police
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: 1-3 týdny
Nejčastější dotazyBez DPH: 4 793 Kč
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu 3 zásuvky s kovovými pojezdy, 1 dvířka, 1 police
| Baleno | KARTON: 2 ks |
|---|---|
| Povrch | voskováno |
| Šířka | 95 cm |
| Výška | 67 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Hmotnost | 26 |
| Dekor | borovice |
| Materiál | Masiv |