materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak 1 zásuvka s kovovými pojezdy, 2 dvířka, 1 police
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: 1-3 týdny
Nejčastější dotazyBez DPH: 3 883 Kč
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak 1 zásuvka s kovovými pojezdy, 2 dvířka, 1 police
| Baleno | KARTON: 2 ks |
|---|---|
| Povrch | bílý lak,lakováno |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 81 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Hmotnost | 22 |
| Dekor | bílá |
| Materiál | Masiv |