materiál masiv borovice, lakované provedení kovové úchytky v barevném provedení černěná mosaz 3 zásuvky s kovovými pojezdy, 3 plné dveře, 2 police maximální nosnosti uvedeny v návodu k montáži
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: 1-3 týdny
Nejčastější dotazyBez DPH: 6 280 Kč
materiál masiv borovice, lakované provedení kovové úchytky v barevném provedení černěná mosaz 3 zásuvky s kovovými pojezdy, 3 plné dveře, 2 police maximální nosnosti uvedeny v návodu k montáži
| Baleno | KARTON: 2 ks |
|---|---|
| Povrch | lakováno |
| Šířka | 190 cm |
| Výška | 80 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Hmotnost | 44 |
| Dekor | borovice |
| Materiál | Masiv |