materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak 2 malé zásuvky s kovovými pojezdy, 2 dvířka vhodný doplněk nástavec LOVI 8056B PAMINA, LOVI, ABACO, LIVIO, ALICANTE, VALENCIA, TOSCANA, SIENA
Záruka: 24 měsíců
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak 2 malé zásuvky s kovovými pojezdy, 2 dvířka vhodný doplněk nástavec LOVI 8056B PAMINA, LOVI, ABACO, LIVIO, ALICANTE, VALENCIA, TOSCANA, SIENA
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 49 × 16 × 95 cm) |
|---|---|
| Povrch | lakováno,bílý lak |
| Šířka | 88 cm |
| Výška | 86 cm |
| Hloubka | 43 cm |
| Hmotnost | 22 |
| Dekor | bílá |
| Materiál | Masiv |