materiál masiv borovice, lakované provedení 4 široké zásuvky s kovovými pojezdy, hloubka zásuvky 36,5 cm
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: 1-3 týdny
Nejčastější dotazyBez DPH: 3 470 Kč
materiál masiv borovice, lakované provedení 4 široké zásuvky s kovovými pojezdy, hloubka zásuvky 36,5 cm
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 45 × 16 × 94 cm) |
|---|---|
| Povrch | lakováno |
| Šířka | 91 cm |
| Výška | 88 cm |
| Hloubka | 43 cm |
| Hmotnost | 28 |
| Dekor | borovice |
| Materiál | Masiv |