materiál masiv borovice, lakované provedení kovové úchytky 2 menší a 3 větší zásuvky s kovovými pojezdy
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: 1-3 týdny
Nejčastější dotazyBez DPH: 2 726 Kč
materiál masiv borovice, lakované provedení kovové úchytky 2 menší a 3 větší zásuvky s kovovými pojezdy
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 48 × 14 × 82 cm) |
|---|---|
| Povrch | lakováno |
| Šířka | 79 cm |
| Výška | 80 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Hmotnost | 19 |
| Dekor | borovice |
| Materiál | Masiv |