Popis
Ontario – postel s čalouněným čelem a úložným prostorem
Postel Ontario 160x200 cm s čalouněným čelem spojuje moderní vzhled, pohodlí a praktické využití v jednom celku. Postel Ontario vytváří pohodlné a útulné místo pro každodenní odpočinek a díky kombinaci čalouněných prvků a lamina v dekoru dub craft bílý zároveň působí elegantně v moderních i klasických ložnicích.
Tato postel s úložným prostorem stojí na pevné konstrukci v dekoru dub craft bílý, která ukrývá prostorný úložný prostor. Ten snadno využijete pro lůžkoviny, deky i další věci, které chcete mít po ruce, ale ne na očích. Výklopný systém zajišťuje pohodlný přístup a maximální využití místa, což oceníte zejména v menších ložnicích.
Rošty pro pohodlný spánek i praktické využití
V základní ceně jsou zahrnuty laťové nebo lamelové rošty. Vybrat si můžete výklop od nohou, boční výklop nebo rošt s polohováním hlavy, který je ideální pro čtení, sledování televize i pohodlný odpočinek. Konstrukce roštů poskytuje správnou oporu pro matraci a přispívá ke kvalitnímu a pohodlnému spánku.
Výběr matrace přesně podle vás
K posteli Ontario si můžete vybrat matraci přesně podle svých potřeb. Zvolit můžete měkčí i tvrdší variantu nebo zdravotní matraci pro maximální komfort a správnou oporu těla během spánku.
Výběr potahové látky čela a spodního pruhu
Dominantou postele je čalouněné čelo a spodní pruh postele, u kterých si můžete zvolit potahovou látku podle vlastního vkusu. Na výběr máte širokou škálu barev i materiálů, díky kterým snadno sladíte postel s interiérem a vytvoříte si prostor přesně podle sebe.
- Čalouněné noční stolky - Nabízíme také možnost zakoupit čalouněný noční stolek ve stejných barvách, aby dokonale ladil s vaší novou postelí.
- Vzorky látek zdarma - Nejste si jistí výběrem potahové látky? Rádi vám zdarma zašleme vzorky až domů, abyste si je mohli prohlédnout a osahat.
- Úpravy postele dohodou – Přidání čela u nohou nebo z boku, jiný tvar či design čela, změna výšky a délky ložné plochy, změna nožiček. Vše prosím uveďte do poznámky k objednávce. Pokud si přejete postel sestavit zcela na míru, využijte náš dotazník pro vlastní návrh postele: Sestav si vlastní postel
Parametry
| Výrobce | Aza nábytek |
|---|---|
| Typ postele | Manželská |
| Ložná plocha | 160x200 cm |
| Celková šíře postele | 164 cm |
| Celková délka postele včetně čela | 212 cm |
| Hloubka čela | 9,5 cm |
| Výška korpusu (boku postele bez matrace) | 49,5 |
| Matrace zapuštěna | 4 cm |
| Nosnost | 150 kg |
| Úložný prostor | Ano |
| Rozměr balení | základní postel - 2x 95x95x202 cm. Čelo - 188x105x11 cm. |
| Materiál | Lamino + dřevo |
| Druh postele | Postel + polohovací rošt |
| Rozměrová odchylka | ± 2 cm na šířku i délku a ± 1 cm na výšku |





