Jídelní sestava

Jídelní sety jsou nedílnou součástí každé domácnosti. Jídelní sestava, tedy jídelní stůl a židle, vytváří centrální bod vaší domácnosti. Věříme, že správná jídelní sestava dokáže vytvořit příjemnou atmosféru a stát se středobodem rodinných i společenských setkání. Výběr správné jídelní sestavy proto nepodceňujte. Jídelní sety jsou dostupné v různých velikostech, materiálech i designech.

Správná velikost jídelního setu je důležitá pro vytvoření pohodlného a funkčního prostoru. Zohledněte velikost místnosti a počet osob obývajících domácnost. Uvažujte také o účelu, pro který bude jídelní set sloužit. Pokud plánujete často pořádat večeře nebo hostit rodinné a přátelské setkání, je vhodné zvolit větší jídelní set pro větší počet osob. Naopak, pokud máte omezený prostor a převažují menší večeře ve dvou, zaměřte se na menší jídelní set pro 2 osoby. Zlatým středem je jídelní set pro 4 osoby (jídelní stůl a čtyři židle). Výborným kompromisem je také rozkládací stůl, který v případě návštěvy snadno rozložíte a proměníte ve velkolepou tabuli. Židle by měly být dostatečně prostorné a pohodlné pro všechny uživatele. Nezapomeňte na to, aby kolem stolu a židlí zůstalo dostatek prostoru pro volný pohyb a pohodlné sezení.

jídelní set jídelní sestava jídelní set

Vyberte si z moderních a minimalistických designů až po klasické a rustikální. Zvažte váš osobní vkus i celkový styl interiéru. Materiál jídelního setu hraje podstatnou roli jak vzhledově, tak i co se týká údržby. Nejběžnějšími materiály používanými při výrobě jídelních setů jsou dřevo (masiv i lamino v různých barvách), sklo a kov. Dřevěné jídelní sety pro 4 dodávají prostoru přírodní a útulný vzhled. Zatímco skleněné a kovové jídelní sety pro 4 zase přinášejí moderní a elegantní atmosféru. Židle nebo lavice mohou také mít čalouněné polstrování. Dětský jídelní set je navržen s ohledem na bezpečnost a pohodlí vašich dětí. Dětský jídelní set má menší rozměry a je vyroben z odolných materiálů, které se snadno udržují. Dopřejte dětem pocit důležitosti a poskytněte jim jejich vlastní speciální místo pro jídlo. 

 jídelní sety pro 4  jídelní sety pro 4  jídelní sety pro 4

Pro někoho hraje významnou roli při výběru jídelní sestavy také její cena. V naší nabídce najdete i jídelní stůl a židle levné. Komfort a stylový vzhled si vychutnáte i bez velké investice. Jídelní stůl a židle levné jsou cenově dostupné a nabízejí skvělý poměr cena vs kvalita.

Nechte své hosty obdivovat nejen vaše kulinářské dovednosti, ale také vkusně prostřený jídelní stůl, který dotvoří celkový dojem. Inspirujte se naší širokou nabídkou ještě dnes a zakupte jídelní stůl a židle nebo jídelní set pro 4 osoby. Naše jídelní sestavy jistě splní vaše požadavky.

Blog

21.05.2023