Záruka: 24 měsíců
Popis
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu výška sedu 76 cm vhodná k barovému stolu CORONA 2 vosk 16118 součást sestavy Corona 2
Parametry
| Baleno | 2 kusy v kartónu |
|---|---|
| Material pro mall | kov/dřevo |
| Šířka | 37 cm |
| Výška | 107 cm |
| Hloubka | 38 cm |
| Hmotnost | 7 kg |
| Rozměry | 37 x 38 x 107 cm (š x h x v) |
| Materiál | Masiv |





