materiál masiv borovice, lakované provedení kovové úchytky 3 dveře, 3 zásuvky s kovovými pojezdy vhodný doplněk nástavec TORINO 8063K
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: 1-3 týdny
Nejčastější dotazyBez DPH: 5 288 Kč
materiál masiv borovice, lakované provedení kovové úchytky 3 dveře, 3 zásuvky s kovovými pojezdy vhodný doplněk nástavec TORINO 8063K
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 51 × 13 × 133 cm) |
|---|---|
| Povrch | lakováno |
| Šířka | 129 cm |
| Výška | 80 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Hmotnost | 27 |
| Dekor | borovice |
| Materiál | Masiv |