Čalouněný noční stolek taburet Modul 1500 barev

Čalouněný noční stolek taburet Modul 1500 barev
  • Aza nábytek výroba

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro vás Po-Pá 8:00-16:00

Nebo zadejte telefon a zavoláme Vám.

+420

Souhlasím s Ochrana osobních údajů.

Popis Parametry Výběr potahu
Čalouněný noční stolek taburet Modul 1500 barev

Dostupnost: 2-4 týdny

Konfigurace

* Povinné pole

Velikost taburetu*:

S výběrem jakékoliv potahové látky se cena zboží nemění.

Zde klikněte do formuláře a napište výběr látek (dekory) z galerie dekorů níže.

1 390 Kč

Bez DPH: 1 149 Kč

Popis

Noční stolek Modul, který můžete využít i jako taburet, je dokonalým doplňkem ke každé posteli a skvěle se hodí do jakéhokoli interiéru. Jeho univerzální design a funkcionalita jej činí ideální volbou nejen pro hlavní ložnice, ale také pro dětské a studentské pokoje. Nabízíme vám možnost vybrat si z široké palety barev a materiálů, které jsou zahrnuty v ceně, a můžeme také přizpůsobit rozměry dle vašich specifických požadavků. Pokud preferujete design bez nožiček, jednoduše to uveďte do poznámek ve vaší objednávce.

Přestože tento model neobsahuje úložný prostor, jeho estetická hodnota a praktičnost vás jistě přesvědčí k nákupu. Nechejte se okouzlit nočním stolkem Modul, který přinese do vašeho domova šmrnc i funkčnost.

Pokud vám nevyhovují standardní rozměr nočního stolku, nabízíme možnost úplného přizpůsobení. Můžete si specifikovat jakékoli rozměry, které potřebujete a my vám noční stolek vyrobíme přímo na míru. Tato služba vám umožní dosáhnout dokonalého souladu s vaším interiérem a individuálními potřebami.

Parametry

Rozměrová odchylka ± 2 cm na šířku i délku a ± 1 cm na výšku