Postel boxspring Ikarus 200x200 cm - výběr barev

Postel boxspring Ikarus 200x200 cm - výběr barev

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro vás Po-Pá 8:00-16:00

Nebo zadejte telefon a zavoláme Vám.

+420

Souhlasím s Ochrana osobních údajů.

Popis Parametry
Postel boxspring Ikarus 200x200 cm - výběr barev

Dostupnost: 3-5 týdnů

Konfigurace

* Povinné pole

Barva postele*

Vyberte
Vyberte

Vyberte: Barva postele

15 739 Kč

Bez DPH: 13 007 Kč

na splátky 10 x 1 574 Kč měsíčně

Popis

Postel je klíčovým prvkem každé ložnice a kontinentální postel se stala velmi populární díky své výšce a jedinečné konstrukci. Výjimečnou volbou je boxspringová postel Ikarus 200x200, která vás zaujme nejen svým designem. Prošívání ve tvaru obdélníků na čele postele Ikarus je jejím charakteristickým prvkem. Tato kontinentální dvoulůžková postel se skládá z následujících částí:

Spodní box s úložným prostorem
V čalouněném spodním boxu se ukrývá prostorný úložný prostor. Postel s úložným prostorem je ideální pro ty, kteří potřebují více místa k uložení nejen ložního prádla a sezónního oblečení. Přístup k úložnému prostoru je velmi jednoduchý - stačí zvednout matraci z boku postele. Matrace je připojena k úložnému prostoru pomocí pružinových mechanismů, což usnadňuje otevírání.

Bonelová matrace
K spodnímu boxu je připevněna hlavní bonelová matrace s elastickou pěnou T30, která má střední tuhost. Bonelová matrace je typ pružinové matrace, kde jsou všechny pružiny propojeny. Při zatížení se pružiny vzájemně ovlivňují. Bonelová matrace je velmi odolná a označena tuhostí T3 na škále od 1 do 5. Matrace je schopna unést zatížení až do 120 kg na osobu.

Topper
Součástí postele je také krycí matrace topper vyrobená z polyuretanové pěny. Tento topper zvyšuje komfort a celkové pohodlí postele. Slouží také jako ochrana matrace a vyrovnává povrch postele, odstraňuje nerovnosti a přechody. Díky nízké váze je lehký a snadno manipulovatelný. Topper má zipový potah, který lze vyprat. Jeho výška je přibližně 5 cm.

Tato kombinace vrstev zajišťuje maximální pohodlí a nepřerušený spánek. Tato čalouněná manželská postel dodá vaší ložnici eleganci a luxusní vzhled. Můžete si vybrat potahové látky ze vzorníku. Pokud máte zájem o atypické rozměry postele, je možné je dohodnout.

Parametry

Nosnost 120 kg
Druh postele Boxspring
Ložná plocha 200x200 cm
Tvrdost matrace T-3 - středně tvrdá (bonellová)
Celková šíře postele 204 cm
Hloubka čela 8 cm
Celková šířka čela u hlavy 204 cm
Celková délka postele včetně čela 208 cm
Výška čela u hlavy 103 cm
Výška ložné plochy 52 cm
Rozměrová odchylka ± 3 cm na šířku i délku a ± 3 cm na výšku
Úložný prostor Ano
Materiál Lamino + dřevo
Rozměr balení Postel - 2x 102x50x202 cm + čelo. Topper přibalen v úložném prostoru.
Typ postele Manželská