Postel boxspring Magma 120x200 cm - výběr barev

Postel boxspring Magma 120x200 cm - výběr barev

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro vás Po-Pá 8:00-16:00

Nebo zadejte telefon a zavoláme Vám.

+420

Souhlasím s Ochrana osobních údajů.

Popis Parametry
Postel boxspring Magma 120x200 cm - výběr barev

Dostupnost: 3-5 týdnů

Konfigurace

* Povinné pole

Barva postele*

Vyberte
Vyberte

Vyberte: Barva postele

16 229 Kč

Bez DPH: 13 412 Kč

na splátky 10 x 1 623 Kč měsíčně

Popis

Kontinentální postel Magma 120x200 je jednolůžková postel s úložným prostorem, která kombinuje stylový design a praktické využití prostoru. Tato boxspring postel je vyšší než běžné postele, což dodává vaší ložnici elegantní vzhled a vytváří atmosféru luxusu.

Vysoká postel Magma je vyrobena s důrazem na kvalitu a pohodlí. Skládá se z pevného boxspring systému, který zahrnuje základnu (box) a pružinové jádro (spring). Tato kombinace zajišťuje optimální podporu a rovnoměrné rozložení váhy těla během spánku, což vám poskytne vynikající pohodlí a odpočinek. Čelo postele Magma je čalouněné a prošité do tvaru velkých obdélníků, které dodávají posteli jedinečný a sofistikovaný vzhled. 

Postel Magma je skutečným ztělesněním stylu, funkčnosti a pohodlí. Čalouněná postel Magma má konstrukci složenou z:

Spodní box s úložným prostorem

Vnitřek čalouněného spodního boxu skrývá prostorný úložný prostor, který přináší praktické řešení pro ty, kteří potřebují dodatečné místo pro uložení věcí. Tato postel s úložným prostorem je ideální volbou pro ukládání ložního prádla, sezónního oblečení a dalších předmětů. Jednoduše zvednutím matrace z boku postele získáte přístup k úložnému prostoru. Pevné pružinové mechanismy zajistí, že otevírání je hladké a snadné.

Taštičková matrace

Hlavní součástí této postele je pevný spodní box, který je spojen s devítizónovou taštičkovou matrací. Taštičková matrace je speciální typ pružinové matrace, kde jsou pružiny umístěny v oddělených textilních sáčcích. Každá pružina pracuje nezávisle na ostatních, takže reaguje pouze na konkrétní tlak, který na ni působí. Díky tomu matrace poskytuje precizní podporu těla ve všech polohách. Matrace je rozdělena do devíti zón s různou tuhostí, což zajišťuje optimální podporu jednotlivých částí těla. Elastická pěna T30 ve vrchní vrstvě matrace dodává příjemný pocit pohodlí a pružnosti. Celkově tedy tato postel s taštičkovou matrací poskytuje vyváženou stabilizaci a optimální podporu vašemu tělu při spánku.

Tuhost matrace T3,5 (na škále od 1-5).

Nosnost matrace je 120 kg na osobu.

Topper

Pro zvýšení pohodlí a dokončení celkového komfortu postele, je k dispozici krycí matrace vyrobená z polyuretanové pěny. Tento krycí matracový topper slouží nejen jako ochrana matrace, ale také vyrovnává přechody a nerovnosti na povrchu postele. Je vysoce lehký a snadno manipulovatelný díky své nízké váze. Topper je vybaven potahem se zipem, který je možné snadno sundat a vyprat. Přítomnost topperu také zlepšuje hygienu vašeho lůžka.

Jeho výška je cca 5 cm.

Díky optimální kombinaci těchto vrstev získáte nejen nejvyšší míru komfortu, ale také zajištění klidného a nerušeného spánku. Čalounění postele přidává do vaší ložnice elegantní a luxusní vzhled, který dodává prostoru vznešenost. Existuje možnost objednat postel v různých potahových látkách, které si můžete vybrat ze vzorníku, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe odpovídá vašemu osobnímu stylu a vkusu.

Parametry

Nosnost 120 kg
Druh postele Boxspring
Ložná plocha 120x200 cm
Tvrdost matrace T-3,5 - středně tvrdá (taštičková)
Hloubka čela 13 cm
Celková šířka čela u hlavy 120 cm
Celková délka postele včetně čela 213 cm
Výška čela u hlavy 120 cm
Výška ložné plochy 63,5 cm
Rozměrová odchylka ± 3 cm na šířku i délku a ± 3 cm na výšku
Úložný prostor Ano
Materiál Lamino + dřevo
Rozměr balení Postel - 2x 65x55x202 cm + čelo. Topper přibalen v úložném prostoru.
Typ postele Jednolůžko