Postel boxspring Prima 140x200 cm - výběr barev

Postel boxspring Prima 140x200 cm - výběr barev

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro vás Po-Pá 8:00-16:00

Nebo zadejte telefon a zavoláme Vám.

+420

Souhlasím s Ochrana osobních údajů.

Popis Parametry
Postel boxspring Prima 140x200 cm - výběr barev

Dostupnost: 3-5 týdnů

Konfigurace

* Povinné pole

Barva postele*

Vyberte
Vyberte

Vyberte: Barva postele

13 509 Kč

Bez DPH: 11 164 Kč

na splátky 10 x 1 351 Kč měsíčně

Popis

V každé ložnici hraje postel nezastupitelnou roli jako klíčový kus nábytku. Boxspring postele jsou charakterizovány svou větší povrchovou plochou a jedinečnými konstrukcemi, která zahrnuje základnu (box) a pružinové jádro (spring). Díky pružinovému jádru tyto postele nabízejí vysokou úroveň pohodlí a skvělou prodyšnost.

Jako příklad boxspring postele můžeme uvést dvoulůžkovou postel Prima 140x200 cm, která okouzlí svým designem a detaily čela. Čelo vysoké postele Prima je zdobeno prošitím ve tvaru čtverečků. Kontinentální postel Prima je složena z následujících komponentů:

Spodní box bez úložného prostoru

Spodní box boxspring postele představuje pevný základ, na kterém je postavena matrace. Jeho úlohou je poskytnout stabilitu a podporu pro celou postel. Spodní box je navržen tak, aby optimalizoval pružení a absorboval tlak, což přispívá ke zvýšenému pohodlí při spaní. I bez úložného prostoru je boxspring postel skvělou volbou pro vytvoření luxusního a komfortního spánkového prostoru.

Taštičková matrace

Hlavní matrace je středně tvrdá devítizónová taštičková matrace s vysoce elastickou pěnou T30, která je připevněna ke spodnímu boxu. Taštičková matrace obsahuje jednotlivé pružiny umístěné v textilních sáčcích, což umožňuje nezávislý pohyb pružiny a optimální podporu těla v různých polohách. Různé zóny s různou tuhostí zajistí optimální podporu jednotlivých částí těla. Matrace má tuhost T3,5 na řadu od 1 do 5 a nosnost 120 kg na osobu.

Topper

Krycí matrace z polyuretanové pěny ještě zvýší komfort celé postele. Topper funguje jako chránič matrace a navíc sjednotí přechody a různé nerovnosti na posteli. Je lehký a díky nízké váze je snadné s ním manipulovat. Součástí topperu je potah se zipem, který lze vyprat. Topper tedy zvýší také hygienu vašeho lůžka. Jeho výška je cca 5 cm.

Kombinace těchto vrstev zaručuje maximální pohodlí a ničím nerušený spánek. Čalouněná postel dodá vaší ložnici eleganci a luxusní vzhled. Postel je možné objednat v potahových látkách ze vzorníku.

Parametry

Nosnost 120 kg
Druh postele Boxspring
Ložná plocha 140x200 cm
Tvrdost matrace T-3,5 - středně tvrdá (taštičková)
Hloubka čela 15 cm
Celková šířka čela u hlavy 140 cm
Celková délka postele včetně čela 215 cm
Výška čela u hlavy 120 cm
Výška ložné plochy 58 cm
Rozměrová odchylka ± 3 cm na šířku i délku a ± 3 cm na výšku
Úložný prostor Ne
Materiál Lamino + dřevo
Rozměr balení Postel - 2x 75x55x202 cm + čelo + topper
Výška nožiček 10 cm
Typ postele Manželská