Postel boxspring Primo 1 140x200 cm - výběr barev

Postel boxspring Primo 1 140x200 cm - výběr barev

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro vás Po-Pá 8:00-16:00

Nebo zadejte telefon a zavoláme Vám.

+420

Souhlasím s Ochrana osobních údajů.

Popis Parametry
Postel boxspring Primo 1 140x200 cm - výběr barev

Dostupnost: 3-5 týdnů

Konfigurace

* Povinné pole

Barva postele*

Vyberte
Vyberte

Vyberte: Barva postele

13 939 Kč

Bez DPH: 11 520 Kč

na splátky 10 x 1 394 Kč měsíčně

Popis

Postel je nedílnou součástí každé ložnice. Lidé mají rádi kontinentální postel díky její vyšší ložné ploše a unikátní konstrukci s dřevěným rámem a pružinovým jádrem. Pružinové jádro poskytuje boxspring posteli vynikající prodyšnost a vysoký komfort.

Dvoulůžková postel Primo 1 140x200 je příkladem boxspring postele, která okouzluje nejen svým designem. Čelo postele Primo 1 je zdobeno prošitými ornamenty. Kontinentální postel Primo 1 se skládá z následujících částí:

Spodní box s úložným prostorem

Uvnitř čalouněného spodního boxu se nachází prostorný úložný prostor. Tato varianta postelí s úložným prostorem je ideální pro ty, kteří potřebují doplnit místo na uskladnění ložního prádla a sezónního oblečení. Úložný prostor je snadno přístupný z boku postele, stačí zvednout matraci. Matrace je pevně spojena s úložným prostorem pomocí pružinových mechanismů, což umožňuje pohodlné otevírání a zavírání.

Bonelová matrace

Matrace, která je součástí této manželské postele, je bonelová matrace. Tato matrace je středně tvrdá a má vysoce elastickou pěnu T30. Bonelová matrace je speciální typ pružinové matrace, ve které jsou všechny pružiny propojené. To znamená, že při zatížení se pružiny vzájemně ovlivňují. Díky tomu je bonelová matrace velmi stabilní a poskytuje pevnou podporu.Matrace má tuhost T3 na různé od 1 do 5, což znamená, že je středně tvrdá a vyhovuje širokému spektru spáčů. S nosností 120 kg na osobu ,zajišťuje pohodlí pro všechny uživatele.

Topper

Pro zvýšení komfortu postele je k dispozici také topper. Jedná se o krycí matraci vyrobenou z polyuretanové pěny, která ještě více zvyšuje pohodlí při spaní. Topper slouží nejen jako chránič matrace, ale také vyrovnává přechody a nerovnosti na povrchu postele. Díky své lehkosti a nízké váze je s ním snadné manipulovat. Součástí topperu je potah se zipem, který lze snadno vyprat, což zajišťuje ubytování hygieny lůžka. Topper má výšku přibližně 5 cm.

Kombinace těchto vrstev matrace a topperu zajišťuje maximální pohodlí a klidný spánek. Čalouněná postel dodává vaší ložnici eleganci a luxusní vzhled. Je možné vybrat si postel v různých potahových látkách ze vzorníku. V případě potřeby je také možná výroba postelí v atypických rozměrech po dohodě.

 

 

Parametry

Nosnost 120 kg (na osobu)
Druh postele Boxspring
Ložná plocha 140x200 cm
Tvrdost matrace T-3 - středně tvrdá (bonellová)
Hloubka čela 8 cm
Celková šířka čela u hlavy 147 cm
Celková délka postele včetně čela 208 cm
Výška čela u hlavy 103 cm
Výška ložné plochy 52 cm
Rozměrová odchylka ± 3 cm na šířku i délku a ± 3 cm na výšku
Úložný prostor Ano
Materiál Lamino + dřevo
Rozměr balení Postel - 2x 75x55x202 cm + čelo. Topper přibalen v úložném prostoru.
Typ postele Manželská