Postel boxspring Primo 4 140x200 cm - výběr barev

Postel boxspring Primo 4 140x200 cm - výběr barev

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro vás Po-Pá 8:00-16:00

Nebo zadejte telefon a zavoláme Vám.

+420

Souhlasím s Ochrana osobních údajů.

Popis Parametry
Postel boxspring Primo 4 140x200 cm - výběr barev

Dostupnost: 3-5 týdnů

Konfigurace

* Povinné pole

Barva postele*

Vyberte
Vyberte

Vyberte: Barva postele

13 939 Kč

Bez DPH: 11 520 Kč

na splátky 10 x 1 394 Kč měsíčně

Popis

V každé ložnici je postel nezbytnou součástí. Oblíbenou volbou je kontinentální postel, která se vyznačuje vyšší ložnou plochou a speciální konstrukcí s dřevěným rámem a pružinovým jádrem. Tato konstrukce boxspring postelí zajišťuje prodyšnost a vysokou pohodlnost.

Dvoulůžková postel Primo 140x200 je nejen atraktivní svým designem, ale také nabízí unikátní prošití čalouněného čela. Primo 4 kontinentální postel se skládá z následujících částí:

Spodní box s úložným prostorem

Uvnitř čalouněného spodního boxu se nachází prostorný úložný prostor, který je ideální pro uložení ložního prádla nebo sezónního oblečení. Přístup k úložnému prostoru je jednoduchý - stačí zvednout matraci z boku postele. Matrace je pevně spojena s úložným prostorem pomocí pružinových mechanismů, což umožňuje snadné otevírání.

Bonelová matrace

K spodnímu boxu je připevněna hlavní středně tvrdá bonelová matrace s elastickou pěnou T30. Bonelová matrace je specifickým typem pružinové matrace, kde jsou všechny pružiny propojeny. Při zatížení reagují i okolní pružiny. Bonelová matrace je odolná a nabízí tuhost T3 na schopnost od 1 do 5. Každá matrace je schopna unést zatížení 120 kg na osobu.

Topper

Topper je krycí matrace vyrobená z polyuretanové pěny, která zvyšuje celkový komfort postele. Slouží jako ochrana matrace a vyrovnává přechody a nerovnosti na posteli. Díky nízké váze je lehký a snadno manipulovatelný. Topper je vybaven zipovým potahem, který je možné vyprat, což zajišťuje vysokou hygienu lůžka. Jeho výška činí přibližně 5 cm.

Kombinace těchto vrstev zaručuje maximální pohodlí a nepřerušený spánek. Čalouněná postel Primo 4 dodá vaší ložnici elegantní a luxusní vzhled. Můžete si vybrat potah z různých vzorků ze vzorníku. Možná výroba atypických rozměrů dohodou.

 

Parametry

Nosnost 120 kg (na osobu)
Druh postele Boxspring
Ložná plocha 140x200 cm
Tvrdost matrace T-3 - středně tvrdá (bonellová)
Hloubka čela 8 cm
Celková šířka čela u hlavy 147 cm
Celková délka postele včetně čela 208 cm
Výška čela u hlavy 103 cm
Výška ložné plochy 52 cm
Rozměrová odchylka ± 3 cm na šířku i délku a ± 3 cm na výšku
Úložný prostor Ano
Materiál Lamino + dřevo
Rozměr balení Postel - 2x 75x55x202 cm + čelo. Topper přibalen v úložném prostoru.
Typ postele Manželská