Postel boxspring Saturn 160x200 cm - výběr barev

Postel boxspring Saturn 160x200 cm - výběr barev

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro vás Po-Pá 8:00-16:00

Nebo zadejte telefon a zavoláme Vám.

+420

Souhlasím s Ochrana osobních údajů.

Popis Parametry
Postel boxspring Saturn 160x200 cm - výběr barev

Dostupnost: 3-5 týdnů

Konfigurace

* Povinné pole

Barva postele*

Vyberte
Vyberte

Vyberte: Barva postele

Objednejte ještě za 1 901 Kč a máte dopravu ZDARMA.
17 099 Kč / 19 000 Kč
17 099 Kč

Bez DPH: 14 131 Kč

na splátky 10 x 1 710 Kč měsíčně

Popis

Postel Saturn 160x200 je manželská boxspring postel, která vyniká nejen svým provedením a designovým čelem, ale také svým výjimečným pohodlím a vynikající prodyšností. Je vybavena speciálním boxem a pružinovým jádrem, které poskytují vyšší úroveň pohodlí. Čelo postele Saturn je zdobeno prošitím do pruhů. Celkově je konstrukce kontinentální postele Saturn složená z těchto částí:

Spodní box s úložným prostorem

Uvnitř čalouněného spodního boxu naleznete objemný úložný prostor. Postel s úložným prostorem je skvělou volbou pro ty, kteří potřebují dodatečné místo pro uskladnění nejen ložního prádla či sezónního oblečení. Do úložného prostoru se dostanete jednoduchým zvednutím matrace z boku postele. Matrace je k úložnému prostoru uchycena prostřednictvím pružinových mechanismů, takže je otevírání opravdu velmi snadné.

Taštičková matrace

Spodní část postele je vybavena středně tvrdou devítizónovou (9-zone) taštičkovou matrací s vysoce elastickou pěnou T30. Taštičková matrace je specifickým typem pružinové matrace, kde jednotlivé pružiny jsou umístěny v textilních sáčcích, nazývaných taštičky. Tento design umožňuje nezávislou práci pružin, což znamená, že pouze ty pružiny, které jsou stlačeny (a jejich okolí), reagují na tlak. Tím se dosahuje dokonalé stability a podpory těla v jakékoliv poloze. Díky různé tuhosti v jednotlivých zónách matrace je zajištěna optimální podpora pro jednotlivé části vašeho těla.

Tuhost matrace T3,5 (na škále od 1-5).

Nosnost matrace je 120 kg na osobu.

Topper

Krycí matrace vyrobená z polyuretanové pěny přidává ještě vyšší úroveň pohodlí celé posteli. Tento topper funguje jako ochranný plášť pro matraci a také vyrovnává přechody a nerovnosti na povrchu postele. Díky své lehkosti je snadné s ním manipulovat a přemístit. Součástí topperu je odnímatelný potah s zipem, který je možné prát, což přispívá k vyšší hygieně vašeho lůžka.

Jeho výška je cca 5 cm.

Díky této kombinaci vrstev je zajištěno dokonalé pohodlí a nerušený spánek. Čalouněná postel přidá vaší ložnici elegantní a luxusní vzhled. Můžete si vybrat potahové látky ze vzorníku, což vám umožní přizpůsobit postel vašemu vkusu. 

Parametry

Nosnost 120 kg
Druh postele Boxspring
Ložná plocha 160x200 cm
Tvrdost matrace T-3,5 - středně tvrdá (taštičková)
Hloubka čela 17 cm
Celková šířka čela u hlavy 160 cm
Celková délka postele včetně čela 217 cm
Výška čela u hlavy 123 cm
Výška ložné plochy 63,5 cm
Rozměrová odchylka ± 3 cm na šířku i délku a ± 3 cm na výšku
Úložný prostor Ano
Materiál Lamino + dřevo
Rozměr balení Postel - 2x 85x55x202 cm + čelo. Topper přibalen v úložném prostoru.
Typ postele Manželská