Postel boxspring Trend 120x200 cm - výběr barev

Postel boxspring Trend 120x200 cm - výběr barev

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro vás Po-Pá 8:00-16:00

Nebo zadejte telefon a zavoláme Vám.

+420

Souhlasím s Ochrana osobních údajů.

Popis Parametry
Postel boxspring Trend 120x200 cm - výběr barev

Dostupnost: 3-5 týdnů

Konfigurace

* Povinné pole

Barva postele*

Vyberte
Vyberte

Vyberte: Barva postele

Objednejte ještě za 701 Kč a máte dopravu ZDARMA.
18 299 Kč / 19 000 Kč
18 299 Kč

Bez DPH: 15 123 Kč

na splátky 10 x 1 830 Kč měsíčně

Popis

V ložnici je postel klíčovým prvkem nábytku. Boxspring postele jsou obecně známé svou větší výškou ložné plochy a unikátní konstrukcí, která zahrnuje základnu (box) a pružinové jádro (spring). Tato pružinová konstrukce boxspring postele zajišťuje vysokou úroveň pohodlí a skvělou prodyšnost.

Jednolůžková postel Trend 120x200 je konkrétním příkladem vysoké americké postele, která zaujme svým provedením a designovým čelem. Čelo této postele má neobvyklé prošití, které upoutá vaši pozornost. Postel Trend, známá také jako kontinentální postel, má složitou konstrukci, která se skládá z několika vrstev a komponentů.

Spodní box s úložným prostorem

U postele s úložným prostorem je uvnitř čalouněného spodního boxu dostatek místa k uložení objemných předmětů. Tato možnost je ideální pro ty, kteří potřebují dodatečný prostor pro uložení nejen ložního prádla a sezónního oblečení, ale i dalších věcí. Přístup k úložnému prostoru je velmi jednoduchý - stačí zvednout matraci z boku postele. Matrace je uchycena k úložnému prostoru pomocí pružinových mechanismů, což umožňuje snadné otevírání.
Taštičková matrace

Ke spodnímu boxu je upevněná hlavní středně tvrdá devítizónová (9-zone) taštičková matrace s vysoce elastickou pěnou T30. Taštičková matrace je typ pružinové matrace, u které jsou jednotlivé pružiny umístěné v textilních sáčcích (tzv. taštičkách). Při zatížení pružiny pracují samostatně a tedy reagují jen ty, které byly stlačené (okolní nejsou ovlivněny). Proto taštičková matrace poskytne vašemu tělu dokonalou stabilizaci v jakékoliv poloze. Zóny s rozdílnou tuhostí zajistí, že budou mít jednotlivé části vašeho těla optimální podporu.

Tuhost matrace T3,5 (na škále od 1-5).

Nosnost matrace je 120 kg na osobu.

Topper

Přidání krycí matrace z polyuretanové pěny do postele je skvělým způsobem, jak zvýšit komfort celého lůžka. Tato matrace topper slouží jako ochranný obal matrace a zároveň vyrovnává přechody a nerovnosti na povrchu postele. Díky své lehkosti je snadno manipulovatelná a přenositelná.

Topper je vybaven odnímatelným potahem se zipem, který je možné prát. Tímto způsobem je zajištěna také vysoká úroveň hygieny vašeho lůžka. Přidání topperu do postele je skvělým způsobem, jak získat ještě větší pohodlí a zlepšit kvalitu vašeho spánku.

Výška topperu je cca 5 cm.

Spojení těchto vrstev poskytuje bezchybnou pohodlnost a nedotčený spánek. Čalouněná postel dodá vaší ložnici nádech elegance a luxusu. Je možné objednat postel s potahem z různých látek, které si můžete vybrat ze vzorníku. Tím získáte možnost přizpůsobit postel vašemu osobnímu stylu a začlenit ji do interiéru vaší ložnice s dokonalým vzhledem.

Parametry

Nosnost 120 kg
Druh postele Boxspring
Ložná plocha 120x200 cm
Tvrdost matrace T-3,5 - středně tvrdá (taštičková)
Hloubka čela 13 cm
Celková šířka čela u hlavy 124 cm
Celková délka postele včetně čela 213 cm
Výška čela u hlavy 123 cm
Výška ložné plochy 63,5 cm
Rozměrová odchylka ± 3 cm na šířku i délku a ± 3 cm na výšku
Úložný prostor Ano
Materiál Lamino + dřevo
Rozměr balení Postel - 2x 65x55x202 cm + čelo. Topper přibalen v úložném prostoru.
Typ postele Jednolůžko