materiál masiv borovice, barevné provedení dub jedna zásuvka s kovovými úchytkami a pojezdy jedna police a kovová šatní tyč
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: 1-3 týdny
Nejčastější dotazyBez DPH: 7 437 Kč
materiál masiv borovice, barevné provedení dub jedna zásuvka s kovovými úchytkami a pojezdy jedna police a kovová šatní tyč
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 57 × 14 × 187 cm) |
|---|---|
| Povrch | lakováno |
| Šířka | 91 cm |
| Výška | 186 cm |
| Hloubka | 54 cm |
| Hmotnost | 49 |
| Barva | dub |
| Materiál | Masiv |