Matrace Rena

Matrace Rena
  • Doprava zdarma

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro vás Po-Pá 8:00-16:00

Nebo zadejte telefon a zavoláme Vám.

+420

Souhlasím s Ochrana osobních údajů.

Popis Parametry
Matrace Rena

Dostupnost: 1-2 týdny

Konfigurace

* Povinné pole

Doprava zdarma

4 650 Kč

Bez DPH: 3 843 Kč

na splátky 10 x 465 Kč měsíčně

Popis

Vysoce kvalitní matrace Rena, která je ideálním spojením komfortu, funkce a designu. Tato 21 cm vysoká matrace se hodí na většinu dostupných roštů, s výjimkou pevných desek.

Jádro matrace je navrženo tak, aby nabídlo 5 anatomických zón, přičemž každá z nich má možnost volby mezi dvěma různými stupni tuhosti. Díky tomu je zajištěno dokonalé rozložení tělesné hmotnosti po celé ploše matrace.

Elastické pěny Eliocell tvoří nosné vrstvy, které jsou zpracovány do speciálních masážních nopů. Tyto nopy mají nejen estetický význam, ale také praktický, jelikož stimulují prokrvení pokožky a napomáhají uvolnění svalů během odpočinku. Vnitřní část matrace je tvořena vysoce nosnou RE pěnou, která poskytuje potřebnou pevnost a stabilitu.

Matrace je zakončena ekologickým lepením a má antialergický potah, který je vyroben z vláken zpracovaných při vysokých teplotách. Tato technika zaručuje anti alergické vlastnosti materiálu. Potah je nejen příjemný na dotek, ale také poskytuje ideální tepelný komfort díky prošití z dutého PES vlákna. Výhodou je také možnost praní potahu na 60°C, což zvyšuje hygienický standard matrace.

Tato matrace je skvělou volbou pro ty, kteří hledají spojení komfortu, funkce a estetiky za rozumnou cenu.

Parametry

Výrobce Materasso
Zatížení do 140 kg
Praní potahu Ano, 60°C
Tvrdost matrace T-3 - středně tvrdá, T-4 - tvrdá
Záruka (počet roků) 3
Výška 21 cm
Vhodné pro polohovací rošty Ano