Lamelový rošt BEAST Siberia

Lamelový rošt BEAST Siberia
  • Doprava zdarma

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro vás Po-Pá 8:00-16:00

Nebo zadejte telefon a zavoláme Vám.

+420

Souhlasím s Ochrana osobních údajů.

Popis Parametry
Lamelový rošt BEAST Siberia

Dostupnost: 1-2 týdny

Konfigurace

* Povinné pole

Doprava zdarma

2 429 Kč

Bez DPH: 2 007 Kč

Popis

Tento lamelový rošt vyniká vysokou nosností až do 160 kg, což ho činí ideálním pro různé typy uživatelů. Jeho rám je zkonstruován z odolného masivního bukového dřeva, které je doplněno vrstveným bukovým dřevem pro dodatečnou pevnost a trvanlivost. Lamely jsou vyrobeny ze sibiřské břízy, což je dřevo známé svou robustností a jedinečnými vlastnostmi, na které má vliv i extrémní klima, ve kterém sibiřská bříza roste. Tyto lamely mají tloušťku až 12 mm.

Pro přizpůsobení individuálním potřebám lze tuhost roštu nastavit ve středové části, a to pomocí posuvných "pásek" a zdvojených lamel. Kromě toho středový stabilizační popruh zabraňuje možnému prolomení lamel při intenzivním bodovém zatížení. Významnou funkcí je také zóna T8, což je oblast s zdvojenými lamelami, která je určena k absorpci většího zatížení na nejvíce namáhaných částech roštu.

Co se týče záruky, výrobce poskytuje desetiletou garanci na nosný rám. A pokud hledáte rošt v atypických rozměrech, je možné jej vyrobit na míru dle vašich specifikací.

Na tento rošt do postele jsou doporučené Pěnové matrace a Latexové matrace.

Parametry

Výrobce Materasso
Typ roštu Rovný rošt
Počet lamel 28
Doporučené matrace pěnové, latexové
Výška 7 cm
Výklopný systém Ne
Nosnost 160 kg

Zboží je zařazeno v kategoriích: