Výklopný motorový rošt Double Mobil BV - levý

Výklopný motorový rošt Double Mobil BV - levý
  • Doprava zdarma

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro vás Po-Pá 8:00-16:00

Nebo zadejte telefon a zavoláme Vám.

+420

Souhlasím s Ochrana osobních údajů.

Popis Parametry
Výklopný motorový rošt Double Mobil BV - levý

Dostupnost: 1-2 týdny

Konfigurace

* Povinné pole

Doprava zdarma

8 660 Kč

Bez DPH: 7 157 Kč

na splátky 10 x 866 Kč měsíčně

Popis

Tento revoluční rošt představuje ideální řešení pro ty, kteří hledají vysokou míru pohodlí a funkčnosti ve spojení s efektivním využitím prostoru. Je navržen tak, aby dokonale splynul s vaším úložným prostorem doma, přičemž nabízí extra bonus v podobě elektrického polohování

Srdcem tohoto inovativního roštu jsou dva motory, které jsou inteligentně uloženy v jednom společném, elegantně skrytém pouzdru. Ovládání jak hlavové, tak i nožní části je intuitivní a provádí se pomocí moderního bezdrátového ovladače. Motory fungují téměř neslyšně a poskytují pozvolné a hladké pohyby, což zvyšuje celkový spánkový a relaxační zážitek. Tento mechanizmus se stane nepostradatelným nejen při odpočinku po náročném dni, ale i v případě, že trpíte různými zdravotními problémy, které vyžadují specifické polohování.

Co se týče úložného prostoru, rošt je navržen s prémiovým bočním výklopným mechanismem. Tento je vybaven speciálním plynovým pístem, který zajišťuje snadnou a plynulou manipulaci. Díky tomu je přístup do vašeho úložného prostoru nejen jednoduchý, ale také rychlý a bezproblémový.

Celkově tedy tento rošt nabízí kombinaci luxusu a praktického využití, což jej činí skvělou investicí do vašeho domova. Představuje spojení prvotřídní technologie a designu s ohledem na efektivní využití prostoru a individuální potřeby. Je to ideální volba pro každého, kdo si chce užívat nekompromisní pohodlí bez zbytečných kompromisů.

Na tento rošt do postele jsou doporučené Pěnové matrace a Latexové matrace.

Parametry

Výrobce Materasso
Typ roštu Motorový rošt
Počet lamel 28
Doporučené matrace pěnové, latexové
Záruka (počet roků) 2
Výška 7 cm
Výklopný systém Ano
Nosnost 120 kg