materiál masiv borovice, lakované provedení šatní skříň vybavená šatní tyčí a policí doporučený nástavec 811
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: 1-3 týdny
Nejčastější dotazyBez DPH: 5 702 Kč
materiál masiv borovice, lakované provedení šatní skříň vybavená šatní tyčí a policí doporučený nástavec 811
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 58 × 11 × 183 cm) |
|---|---|
| Povrch | lakováno |
| Šířka | 91 cm |
| Výška | 180 cm |
| Hloubka | 55 cm |
| Hmotnost | 43 |
| Dekor | borovice |
| Materiál | Masiv |