materiál masiv borovice, lakované provedení prostor dělený na dvě části v levé části šatní tyč a police, v pravé části 5 variabilních polic doporučený nástavec 811
Záruka: 24 měsíců
materiál masiv borovice, lakované provedení prostor dělený na dvě části v levé části šatní tyč a police, v pravé části 5 variabilních polic doporučený nástavec 811
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 58 × 14 × 183 cm) |
|---|---|
| Povrch | lakováno |
| Šířka | 91 cm |
| Výška | 180 cm |
| Hloubka | 55 cm |
| Hmotnost | 56 |
| Dekor | borovice |
| Materiál | Masiv |