materiál masiv borovice, lakované provedení tři police
Záruka: 24 měsíců
materiál masiv borovice, lakované provedení tři police
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 35 × 9 × 87 cm) |
|---|---|
| Povrch | lakováno |
| Šířka | 63 cm |
| Výška | 84 cm |
| Hloubka | 33 cm |
| Hmotnost | 7 |
| Dekor | borovice |
| Materiál | Masiv |