materiál masiv borovice, lakované provedení kovové úchytky dvoje částečně prosklené dveře, tři police jedna zásuvka s kovovými pojezdy
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: 1-3 týdny
Nejčastější dotazyBez DPH: 7 024 Kč
materiál masiv borovice, lakované provedení kovové úchytky dvoje částečně prosklené dveře, tři police jedna zásuvka s kovovými pojezdy
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 46 × 15 × 192 cm) |
|---|---|
| Povrch | lakováno |
| Šířka | 85 cm |
| Výška | 190 cm |
| Hloubka | 37 cm |
| Hmotnost | 38 |
| Dekor | borovice |
| Materiál | Masiv |