materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu 2 částečně prosklená dvířka, kovové ozdobné úchytky součást sestavy Corona
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: 1-3 týdny
Nejčastější dotazyBez DPH: 8 842 Kč
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu 2 částečně prosklená dvířka, kovové ozdobné úchytky součást sestavy Corona
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 52 × 13 × 182 cm, 41 × 12 × 99 cm) |
|---|---|
| Povrch | voskováno |
| Šířka | 104 cm |
| Výška | 186 cm |
| Hloubka | 42 cm |
| Hmotnost | 48 |
| Dekor | borovice |
| Materiál | Masiv |