materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu prosklená část, 3 police, 1 plná dvířka, 2 velké zásuvky hloubka zásuvky 32 cm, kovové ozdobné úchytky součást sestavy Corona
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: 1-3 týdny
Nejčastější dotazyBez DPH: 10 743 Kč
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu prosklená část, 3 police, 1 plná dvířka, 2 velké zásuvky hloubka zásuvky 32 cm, kovové ozdobné úchytky součást sestavy Corona
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 48 × 12 × 190 cm, 49 × 16 × 128 cm) |
|---|---|
| Povrch | voskováno |
| Šířka | 100 cm |
| Výška | 190 cm |
| Hloubka | 41 cm |
| Hmotnost | 56 |
| Dekor | borovice |
| Materiál | Masiv |