materiál masiv borovice, lakované provedení 3 široké zásuvky s kovovými pojezdy, hloubka zásuvky 33,5 cm
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: 1-3 týdny
Nejčastější dotazyBez DPH: 3 140 Kč
materiál masiv borovice, lakované provedení 3 široké zásuvky s kovovými pojezdy, hloubka zásuvky 33,5 cm
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 46 × 15 × 83 cm) |
|---|---|
| Povrch | lakováno |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 79 cm |
| Hloubka | 43 cm |
| Hmotnost | 23 |
| Barva | borovice |
| Materiál | Masiv |