materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak 2 zásuvky s kovovými pojezdy
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: 1-3 týdny
Nejčastější dotazyBez DPH: 3 305 Kč
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak 2 zásuvky s kovovými pojezdy
| Baleno | KARTON: 2 ks |
|---|---|
| Povrch | lakováno,bílý lak |
| Šířka | 110 cm |
| Výška | 30 cm |
| Hloubka | 55 cm |
| Hmotnost | 20 |
| Barva | bílá |
| Materiál | Masiv |