Obývací stěna Verin 1

Obývací stěna Verin 1
  • Nové

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro vás Po-Pá 8:00-16:00

Nebo zadejte telefon a zavoláme Vám.

+420

Souhlasím s Ochrana osobních údajů.

Popis Parametry
Obývací stěna Verin 1

Dostupnost: 5-7 týdnů

Konfigurace

* Povinné pole

Dekor lamina*

Vyberte
Vyberte

Vyberte: Dekor lamina

10 012 Kč

Bez DPH: 8 274 Kč

na splátky 10 x 1 002 Kč měsíčně

Popis

Moderní obývací stěna Verin, která zaujme elegantním a jednoduchým designem, je jedním z nejprodávanějších produktů tohoto roku. Dezénové kombinace, které vyberete v rámci volitelných parametrů, dělají z obývací stěny Verin 1 velmi vkusnou součást interiéru. V naší nabídce si můžete prohlédnout několik vzorových sestav, které jsou vždy poskládané tak, aby co nejvíce splňovaly nároky na moderní, vkusné a zejména praktické bydlení.

Nábytek je z kvalitního lamina o síle 16 mm. Stříbrné úchytky z tvrzeného plastu dolaďují elegantní design a skvěle doplňují nabízené dekory. Skříňky vám poskytnou dostatek úložných prostorů i vitrínových částí, kam si můžete vystavit například rodinné fotografie nebo suvenýry z dovolené či je můžete využít jako knihovny.

Zajímavě řešený design je hlavním a dominantním prvkem sektoru Verin. Nábytek působí velmi bytelně a to zásluhou lišt, které lemují obvod každé skříňky. Nabízené dekorové kombinace perfektně ladí k sobě a dávají vám tak skvělou příležitost sladit vaší novou obývací stěnu s jakoukoli barvou doplňků či výmalby.

Závěsná skříňka dominuje obývací stěně, je velice variabilní a můžete si ji nastavit do 3 různých délek  - 240, 260 a 270 cm. Dolní část stěny nabízí řešení také do menších prostor - nástavec jednoduše přisunete až ke stolku. Pokud naopak nástavec odsunete, vytvoříte si místo pro dekoraci či reproduktor. Pak se vaše nová stěna neztratí ani ve větších prostorách.

Cena sestavy Verin 1 zahrnuje: závěsnou skříňku Verin 07, nízký regál Verin 04 (nástavec), televizní stolek Verin 05.

Rozměry:
- závěsná skříňka Verin 07: šířka 240,260 a 270 cm, hloubka 34 cm, výška 58 cm
- TV stolek Verin 05: šířka 180 cm, hloubka 44 cm, výška 44 cm
- regál nízký Verin 04 (oboustranný, uvnitř polička): šířka 120 cm, hloubka 34 cm, výška 65 cm


Obývací sestavu dodáváme v demontu.

Jednotlivé části sestavy Verin 1 si můžete objednat také samostatně. Navíc si můžete si dokoupit další komody, skříňky či vitríny nebo konferenční stolek ze sektoru Verin a vybavit si tak obývací pokoj přesně podle svých představ a možností.

Na tento produkt poskytujeme PRODLOUŽENOU ZÁRUKU NA 5 LET! Záruka se nevztahuje na vady vzniklé mechanickým poškozením, špatnou údržbou a nestandardním zacházením!

Parametry

Hloubka 44 cm
Šířka 120 cm, 300 cm
Výška 65 cm
Materiál lamino

Zboží je zařazeno v kategoriích: