Popis
Rozkládací pohovka Novel – pohodlí ve dne i v noci
Rozkládací pohovka Novel nabízí pohodlí pro každý den – spojuje praktičnost sedačky s komfortem plnohodnotného lůžka. Přes den poskytne pohodlné sezení pro tři osoby, večer se díky snadno ovladatelnému rozkládacímu systému promění v lůžko o rozměru 160 × 200 cm, které zajistí klidný spánek každý den.
Matrace u pohovky Novel jsou z jedné strany potažené vybranou čalounickou látkou v designu pohovky, z druhé pak kvalitním bílým matracovým potahem. Při spánku se používá právě tato strana, aby se neopotřebovala čalounická látka a zároveň mohla matrace správně fungovat a odvádět vlhkost.
Pohovka Novel nabízí také praktický úložný prostor, kam snadno uložíš ložní prádlo, přikrývky nebo polštáře. Kvalitní konstrukce a pevné zpracování zaručují dlouhou životnost i při každodenním používání.
Díky kompaktním rozměrům je tato rozkládací pohovka pro každodenní spaní vhodná i do menších bytů, pokojů pro hosty či studentských apartmánů. Moderní vzhled a precizní zpracování z ní dělají stylový doplněk interiéru, který ocení každý při sezení i spánku.
Shrnutí výhod
- Komfortní sezení pro 3 osoby
- Vhodná pro každodenní spaní
- Lůžko o rozměru 160 × 200 cm
- Snadno ovladatelný rozkládací systém
- Úložný prostor pro ložní prádlo
- Matracový potah pro správnou funkci matrace
- Ideální do menších prostor
- Moderní design a kvalitní zpracování
- Lze doplnit o krycí matraci topper 160x200 cm pro spánkový komfort.
Rozkládací pohovka je dodávána v těchto částech - 1) sedací část; 2) opěrná část. Opěrná část se při montáži jen zasune do připravených ližin na sedací části.
Potřebujete pohovku umístit do prostoru nebo upravit její provedení? Pohovku Vám rádi přizpůsobíme, například očalouněním zadní části ve vybrané potahové látce. Požadované úpravy prosím uveďte do poznámky k objednávce.
Parametry
| Výrobce | Aza nábytek |
|---|---|
| Šířka | 210 cm |
| Výška | 97 cm |
| Hloubka | 105 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hloubka sedu | 58 / 80 cm |
| Spací plocha | 160x200 cm |
| Na každodenní spaní | Ano |
| Rozkládací | Ano |
| Úložný prostor | Ano |
| Tvar | Pohovky |
| Rozměry polštářů | 3 x 66x50 cm (ŠxV) |
| Rozměr balení | Sedací část: 85x205x46 cm 55 kg Opěrná část: 85x205x25 cm 30 kg |
| Materiál matrace | Bonell pružiny + PUR pěna |
| Rozměrová odchylka | ± 2 cm na šířku i délku a ± 1 cm na výšku |














