Popis
Rozkládací pohovka na každodenní spaní 160×200 Longin 9 – pohodlná, praktická a ideální do menších prostor
Rozkládací pohovka Longin 9 nabízí dokonalé spojení pohodlného sezení a plnohodnotného spaní. Její oboustranné matrace jsou z jedné strany potažené dekorativní čalouněnou látkou a z druhé klasickou bílou matracovou tkaninou. Díky jednoduchému mechanismu ji během okamžiku rozložíte a otočením matrace vytvoříte prostorné lůžko o velikosti 200 × 160 cm, které je vhodné pro každodenní spaní.
Součástí pohovky je velký úložný prostor, do kterého snadno uložíte náhradní povlečení, polštáře či přikrývky. Díky kompaktním rozměrům je Longin 9 skvělou volbou i pro menší interiéry, kde je třeba efektivně využít prostor. Moderní design a kvalitní zpracování z ní dělají estetický doplněk vašeho domova a zároveň pohodlné místo k odpočinku pro vás i vaše hosty. Pro vyšší komfort je možné dokoupit krycí matraci topper 160×200 cm.
Snadná montáž – rychle a intuitivně
Pohovka je dodávána v přehledných částech:
- sedací část
- opěrná část
- boční opěrky
Montáž je velmi jednoduchá. Nejprve přišroubujete područky k sedací části, poté zasunete opěrnou část do připravených ližin. Během několika minut je pohovka připravena k používání.
Velký výběr potahových látek – bez příplatků
Model Longin 9 nabízí široký výběr potahových látek bez jakýchkoli příplatků, a to jak na samotnou pohovku, tak i na polštáře. Snadno si tak vyberete provedení, které dokonale zapadne do vašeho interiéru.
Potřebujete pohovku umístit do prostoru nebo upravit její provedení? Pohovku Vám rádi přizpůsobíme, například očalouněním zadní části ve vybrané potahové látce. Požadované úpravy prosím uveďte do poznámky k objednávce.
Parametry
| Výrobce | Aza nábytek |
|---|---|
| Šířka područe | 10 cm |
| Šířka | 225 cm |
| Výška | 105 cm |
| Hloubka | 105 cm |
| Výška sedu | 48 cm |
| Hloubka sedu | 58 / 80 cm |
| Spací plocha | 160x200 cm |
| Výška nožiček | 4 cm |
| Na každodenní spaní | Ano |
| Rozkládací | Ano |
| Úložný prostor | Ano |
| Tvar | Pohovky |
| Rozměry polštářů | 2x 100x55 cm (ŠxV) |
| Rozměr balení | Sedací část: 85x205x46 cm 55 kg Opěrná část: 85x205x25 cm 30 kg |
| Materiál matrace | Bonell pružiny + PUR pěna |
| Rozměrová odchylka | ± 2 cm na šířku i délku a ± 1 cm na výšku |

-min-125x125.webp)


























